Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrt

Projekt zagospodarowania terenu wok 'chatki' nie uzyska dofinansowania unijnego
data dodania: Czwartek 9 kwietnia 2009

W dniu 9 kwietnia na stronie internetowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa lskiego zamieszczona zostaa informacja, z której wynika, e wniosek gminy Jasienica, dotyczcy zagospodarowania otoczenia naszej "chatki" pt."Wzbogacenie oferty kulturalnej Gminy Jasienica poprzez rozbudow i zagospodarowanie terenu Orodka Kultury Regionalnej" nie otrzyma dofinansowania. Wniosek w ocenie merytorycznej otrzyma ocen 27.4 pkt. (na 40 moliwych do uzyskania punktów) i znalaz si na 60 miejscu wród 84 projektów, które byy oceniane pod wzgldem merytorycznym.
Dofinansowanie w kategorii "mae gminy" uzyskay m.in. wnioski z Jaworza, Górek Wielkich (gmina Skoczów), Wisy oraz Czernichowa i lemienia.
Do tej pory gmina Jasienica z Regionalnego Programu Operacyjnego nie uzyskaa dofinansowania do adnego zoonego wniosku w rozstrzygnitych ju konkursach. 

Niestety Rada Gminy Jasienica podczas sesji w dniu 9 kwietnia nie uwzgldnia wniosku radnych Midzyrzecza Górnego, by rodki zarezerwowane w budecie gminy na realizacj w/w projektu zagospodarowania otoczenia "chatki" przesun na projekt rozbudowy Stranicy OSP w ramach
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Samorzd gminy Jasienica zdecydowa, by zrezygnowa ze skadania drugiego wniosku do PROW, marnujc kolejn szans na uzyskanie dofinansowania z programów unijnych. Wicej na ten temat w innym miejscu.
powrt
Komentarze

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2015