Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrt

Nowa droga, niecay rok po remoncie ...
data dodania: ¦roda 12 sierpnia 2009

Rok temu, w lipcu 2008 roku pisalimy na temat tragicznego stanu drogi 8a8b, biegncej wzdu "ekspresówki" od ulicy Straackiej w Midzyrzeczu Górnym do ulicy Liliowej w Jasienicy.  Po wielu interwencjach oraz petycji mieszkaców, nawierzchnia tej drogi zostaa nieco poprawiona.

Dzisiaj, po kilku miesicach jej nawierzchnia wyglda tak:

 

Wielokrotnie prosiem w rónych wystpieniach do Wójta i Komisji Rady Gminy o spowodowanie, by waciciel drogi dokona jej pilnego i gruntownego remontu. W kwietniu br. podczas Sesji Rady Gminy poprosiem o wprowadzenie tematu remontu tej drogi na posiedzenie Komisji ds Bezpieczestwa i Porzdku Publicznego. Podczas posiedzenia tej komisji w dniu 15 maja br. uzyskaem zapewnienie gminy, e kilkakrotnie monitowaa ona w tej sprawie u waciciela drogi i bdzie ona wkrótce wyremontowana.

Od tego czasu mino blisko 3 miesice, nikt drogi nie remontuje, wkrótce bdzie to droga nieprzejezdna dla samochodów osobowych.

Przy okazji warto wspomnie, e soectwo Midzyrzecze Górne w dalszym cigu czeka na przekazanie kwoty 203 400z, pochodzcej ze sprzeday dziaki w roku 2007.

LeM

Wicej na tematy samorzdowe na Forum Samorzdowym Midzyrzecza

powrt
Komentarze
  • Czwartek 13 sierpnia 2009,11:06:26
    ~ osa
    Wszystkich urzdnikw zachcam do przejazdu t tras prywatnymi samochodami.Moe jak ktry urwie zawieszenie i doczekamy si prawdziwego remontu tej drogi. A moe lepiej wysa cignik z pugiem i j po protu zaora. Przy tej jakoci zastosowanej nawierzchni nie bdzie z tym adnego problemu.Bdzie po problemie.

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2020