Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrt

Ulica Spadzista jednak bdzie remontowana!
data dodania: ¦roda 21 paĽdziernika 2009

Jak wczeniej informowalimy we wrzeniu br. Rada Gminy Jasienica odrzucia wniosek radnych z Midzyrzecza Górnego o dokonanie remontu ulicy Spadzistej ze rodków przeznaczonych na usuwanie skutków powodzi. Po tym zdarzeniu temat zosta szczegóowo przedstawiony opinii publicznej na Forum Samorzdowym Midzyrzecza, zosta równie przedstawiony w artykule "Przeraajca wikszo", opublikowanym w padziernikowym numerze gazety "Region".

Podczas kolejnej Sesji Rady Gminy w dniu 14 padziernika br. Rada Gminy postanowia dokona jednak remontu tej drogi. rodki na remont bd pochodziy z planowanego wczeniej remontu dachu na szkole w Midzyrzeczu. 

Tak wic zamiast remontu dachu wykonany zostanie remont drogi. Wójt Gminy Jasienica obieca, e remont dachu na szkole zostanie wczony w planowan na rok 2010 kompleksow termomodernizacj budynku naszej szkoy.

Przykad ten pokazuje, e warto do koca upomina si o racje mieszkaców. W tym miejscu wspólnie z radnym Tomaszem Osuch serdecznie dzikujemy sotys Marii Guc-Mrzyk oraz Radzie Soeckiej Midzyrzecza Gónego, mieszkacom i wszystkim osobom uczestniczcym w tej sprawie za zdecydowane poparcie w staraniach na rzecz tego remontu. Dzikujemy równie radnym Gminy Jasienica za podjcie decyzji o remoncie tej drogi.

LeM

Ulica Spadzista przed remontem:

powrt
Komentarze

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2020