Szkolenia Unijne w Międzyrzeczu
data dodania: Poniedziałek 23 listopada 2009


Miło nam poinformować wszystkich mieszkańców Międzyrzecza Górnego i Międzyrzecza Dolnego o uzyskaniu przez Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza dofinansowania do dwóch projektów w ramach unijnego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki "Chcę się uczyć" oraz "Nowa Wieś".
W ramach projektu "Chce się uczyć" w okresie styczeń - marzec 2010 zostanie zorganizowany bezpłatny kurs podstaw obsługi komputera dla 20 osób. Zgodnie z harmonogramem rekrutacja na szkolenie odbędzie się w pierwszej dekadzie grudnia 2009 roku.
W ramach projektu "Nowa Wieś" w okresie luty - kwiecień 2010 zostaną zorganizowane dwa bezpłatne kursy dla 18 osób: kurs podstaw obsługi komputera oraz kurs "ABC Przedsiębiorczości". Zgodnie z harmonogramem rekrutacja na szkolenie odbędzie się w pierwszej dekadzie stycznia 2010.
Szkolenia obejmą osoby bezrobotne, osoby nieaktywne zawodowo oraz osoby zatrudnione. Koszt wszystkich szkoleń w 100% zostanie pokryty ze środków PO KL.
Szczegółowe informacje o terminach i trybie naboru kandydatów na szkolenia zostaną przekazane w terminie późniejszym. Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach prosimy o bieżące śledzenie naszego serwisu WWW.
Pytania i uwagi dotyczące szkoleń można kierować do organizatorów poprzez forum - dział "Szkolenia unijne"
LeM




















dla pani Władysławy Fedyczkowskiej w dniu 61-tych urodzin!


