Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrt

W dniu 12 kwietnia 2011 roku podczas Zebrania Wiejskiego MG dokonano wyboru sotysa i Rady Soeckiej na lata 2011 - 2015. W wyborach na sotysa kandydoway dwie osoby:

  • Maria Guc-Mrzyk
  • Mateusz Wojaczek

W tajnych wyborach Zebranie Wiejskie zdecydowao, e Sotysem naszej wsi na kolejn kadencj ponownie zostaa wybrana pani Maria Guc-Mrzyk.

W wyborach do 8-osobowej Rady Soeckiej zgoszono 14 kandydatów. W gosowaniu tajnym Zebranie Wiejskie dokonao wyboru Rady Soeckiej MG na lata 2011 - 2015 w skadzie:

  • Janusz Kdziora
  • Edward Zipser
  • Bogusaw Mikoajczyk
  • Bogdan Madok
  • Jacek Padzior
  • Kazimierz Zawia
  • Mateusz Wojaczek
  • Tomasz Urbaniec

Oprócz wyborów, w trakcie Zebrania, które prowadzi wicewójt Krzysztof Wieczerzak poruszono równie wiele wanych dla mieszkaców spraw. Sotys Maria Guc-Mrzyk przedstawia sprawozdanie z dziaalnoci sotysa i Rady Soeckiej za lata 2009 - 2011. Informacji na temat biecych spraw gminnych udzieli Wójt Janusz Pierzyna. Radny Powiatu Bielskiego Sawomir Masny przedstawi m.in. informacj na temat stanu zaawansowania robót przy remoncie drogi powiatowej. Dyrektor Zespou Szkolno-Przedszkolnego Wadysawa Fedyczkowska podzikowaa wadzom samorzdowym za termomodernizacj szkoy. Radni Leszek Mroczko i Tomasz Osuch przedstawili informacje na temat zakresu inwestycji i remontów w soectwie na rok 2011.

W dyskusji mieszkacy Midzyrzecza poruszyli wiele spraw, m.in. braku komunikacji w weekendy, koniecznoci wprowadzenia numeracji budynków wzdu ulic, usuwania szkód popowodziowych, w tym zagroe w zwizku z brakiem dronoci potoku jasienickiego.

Miym akcentem zebrania byy wizanki kwiatów, przekazane na rce Marii Guc-Mrzyk w podzikowaniu za prac sotysa i Rady Soeckiej na rzecz naszej miejscowoci a take kwiaty i gratulacje dla Wójta Janusza Pierzyny w uznaniu za uzyskanie tytuu Wójta Roku naszego województwa.

LeM

Foto: Mirosaw Brzezowski

 

powrt
Komentarze

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2020