Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrt

W dniu 15.10.br w Filii Gminnego Orodka Kultury w Midzyrzeczu Górnym odbyo si "Spotkanie w krgu wiata" prowadzone przez ks. Profesora Marka Uglorza. Spotkanie byo adresowane do wszystkich,którzy w krgu rodkowoeuropejskiej i lskiej kultury szukaj kontrapunktów i odpowiedzi na najwaniejsze pytania. Tego typu impreza z zakresu etyki i filozofii w" Chacie Midzyrzecze" odbya si poraz pierwszy. wietna atmosfera spotkania, wspaniay wykad trafiajcy do szerokiego krgu odbiorcy cieszy si duym uznaniem (o czym wiadczya liczna frekwencja uczestników imprezy). "Spotkania w krgu wiata" na wyrane yczenia publicznoci bd imprezami cyklicznymi. O terminie nastpnych spotka bdziemy zamieszcza informacje na stronie internetowej Midzyrzecza i na amach lokalnej gazety.

Imprez uwietni wernisa wystawy "Malarstwo Bronisawy Szczypki". Artystka urodzia si na terenie naszej gminy w Iownicy. Mieszka i tworzy w Chybiu. Od 1988 roku dziaa w Amatorskim Stowarzyszeniu Plastyków Ondraszek w Bielsku Biaej. Braa udzia w licznych plenerach malarskich w kraju i zagranic. Wspópracuje z okolicznymi orodkami kultury. Eksponowaa swoje obrazy na wielu wystawach zbiorowych. Prezentowaa swoj twórczo na wystawach indywidualnych: min. w Chybiu (trzykrotnie), w Cieszynie, Wodzisawiu i Strumieniu. Od ponad trzech lat wspópracuje take z Gminnym Orodkiem Kultury w Jasienicy biorc udzia w plenerach malarskich organizowanych w Chacie Midzyrzecze. Eksponuje swoje prace z Grup Twórcz "Barwa".

Bernadeta uszczewska Gruszka

Foto: Jan Szczypka

powrt
Komentarze

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2020