Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrt

Informacja dla rolnikw
data dodania: ¦roda 11 stycznia 2012

Urzd Gminy Jasienica informuje, e rolnik, który chce uzyska w 2012 roku, zwrot czci wydatków poniesionych na zakup oleju napdowego uywanego do produkcji rolnej powinien zoy wniosek do Wójta Gminy:

- w terminie od 1 lutego 2012r. do 29 lutego 2012r. wraz z fakturami VAT lub potwierdzonymi przez upowanionego pracownika Urzdu Gminy za zgodno z oryginaem ich kopiami, stanowicymi dowód zakupu oleju napdowego w okresie od 1 wrzenia 2011r. do 31 stycznia 2012r.,
- w terminie od 1 sierpnia 2012r. do 31 sierpnia 2012r. wraz z fakturami VAT lub potwierdzonymi przez upowanionego pracownika Urzdu Gminy za zgodno z oryginaem ich kopiami, stanowicymi dowód zakupu oleju napdowego w okresie od 1 lutego 2012r. do 31 lipca 2012r.
w ramach limitu zwrotu podatku okrelonego na 2012r.

Nowe zasady przyjmowania wniosków wynikaj ze zmiany ustawy z dnia 10 marca 2006r. o zwrocie podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napdowego wykorzystywanego do produkcji rolnej (tj. DZ. U. Nr 52, poz. 379 z pó. zm.), wprowadzonej na podstawie art. 10 ustawy z dnia 22 grudnia 2011r. o zmianie niektórych ustaw zwizanych z realizacj ustawy budetowej (Dz. U. Nr 291, poz. 1707).

Wzór wniosku o zwrot podatku akcyzowego zostanie zamieszczony po opublikowaniu przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi rozporzdzenia w sprawie wzoru wniosku o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napdowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.
powrt
Komentarze

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2020