Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrt
W sobot 17 marca w Chacie Midzyrzecze miao miejsce Walne Zebranie Sprawozdawcze Czonków OSP Midzyrzecze Górne. W spotkaniu, w którym uczestniczy m.in. Prezes Zarzdu Gminnego OSP wójt Janusz Pierzyna oraz inni czonkowie Zarzdu Gminnego, sotys Maria Guc-Mrzyk a take przedstawiciele dziaajcych w Midzyrzeczu organizacji spoecznych Anna Zipser, Bogdan Madok oraz Henryk Kozik przedstawiona zostaa dziaalno jednostki w 2011 roku oraz pierwszych tygodniach biecego roku.

Sprawozdanie z dziaalnoci Zarzdu przedstawi Prezes dh Krzysztof Wieczerzak, sprawozdanie finansowe Skarbnik dh Anna Gacek, sprawozdanie Komisji Rewizyjnej dh Bronisaw Wydra.
Zebranie jednogonie przyjo wszystkie sprawozdania i udzielio absolutorium Zarzdowi jednostki.

Walne Zebranie przyjo równie informacj na temat wystawy repliki obrazu "Bitwa pod Grunwaldem" oraz innych haftów, zrealizowanej w ramach projektu "Historia haftem malowana" przedstawione przez dh Leszka Mroczko a take informacj na temat planowanych na maj i czerwiec br. wydarze zwizanych z jubileuszem 120-lecia naszej jednostki, które omówi prezes dh Krzysztof Wieczerzak.

Podjto równie uchwa w sprawie rozbudowy Domu Straaka oraz ubiegania si o dofinansowanie na ten cel z konkursu "Odnowa i rozwój wsi". Wniosek w tej sprawie zosta w dniu wczorajszym zoony do programu unijnego, po jego przyjciu przez Lokaln Grup Dziaania "Ziemia Bielska" oraz weryfikacji przez Samorzd Województwa lskiego w najbliszych miesicach rozpocznie si rozbudowa remizy.

W zwizku z uyczeniem jednostce czci terenu Starej Prochowni przez gmin Jasienica zarzd zaproponowa druhom zoenie wniosku do programu unijnego o dofinansowanie budowy zadaszonego miejsca rekreacji i wypoczynku wraz z paleniskiem do grillowania na Starej Prochowni. Propozycja ta zostaa zaakceptowana a w dniu 20 marca wniosek w tej sprawie zosta zoony do konkursu "Mae projekty".

LeM

Foto: ukasz Jdrzejko
powrt
Komentarze

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2020