Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrt

Kóko lotnicze, dziaajce przy Filii Gminnego Orodka Kultury w Midzyrzeczu Górnym, w dniu 21 listopada 2012 r. zaprosio na spotkanie omiokrotnego mistrza wiata w wycigach szybowcowych Sebastiana Kaw, czonka Aeroklubu Bielsko-Bialskiego, zdobywcy 12 zotych medali i autora autobiografii (zaawansowanego podrcznika o szybownictwie sportowym) pt" Niebo pene aru". W ostatnim czasie pilot swoje sukcesy odnosi na szybowcu Diana 2. Mona by powiedzie, e na spotkaniu zainteresowani lotnictwem wysuchali profesjonalnego wykadu z podstaw szybownictwa, ogldali fragmenty filmów, pikne zdjcia z zawodów z rónych stron wiata oraz archiwalne fotografie z Górskiej Szkoy Szybowcowej ar. "Chata Midzyrzecze" gocia podczas wielu imprez czasami po kilkudziesiciu pilotów, jednake po raz pierwszy tak utytuowanego lotnika. Pan Sebastian Kawa otrzyma nastpujce odznaczenia pastwowe: Zoty Krzy Zasugi, Srebrny Krzy Zasugi oraz Zot Odznak Szybowcow z trzema diamentami. Uczestnicy spotkania s niezmiernie wdziczni pilotowi za bezinteresownie powicony czas. Spotkanie z tak wspaniaym czowiekiem o wielkiej osobowoci odbyo si w bardzo miej i wesoej atmosferze, czonkowie kóka lotniczego otrzymali od mistrza autografy. Pozowali do wspólnych pamitkowych zdj, ten wieczór na dugo pozostanie w pamici modziey.

BG

P.S.

Kóko lotnicze dla dzieci i modziey dziaa od ponad roku, zaoyli je instruktor GOK Bernadeta uszczewska-Gruszka oraz Pilot Tadeusz wik z Midzyrzecza Dolnego.

powrt
Komentarze

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2020