Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrt

W sobot 9 marca 2013 r. w remizie straackiej miao miejsce Walne Zebranie Sprawozdawcze Czonków OSP Midzyrzecze Górne. W spotkaniu uczestniczyli m.in. radni Rady Powiatu i Rady Gminy Sawomir Masny, Tomasz Osuch i Leszek Mroczko, wiceprezes  Zarzdu Gminnego OSP RP Krzysztof Ku, komendanci Roman Marekwica i Aleksander Lorenc, ksia Witold Grzomba oraz Andrzej Dyczek, sotys Maria Guc-Mrzyk, przewodniczca KGW Anna Zipser, przewodniczcy Koa Emerytów Henryk Kozik, kierownik Filii GOK w MG Krzysztof Czader oraz przedstawiciel sponsorów jednostki - Arkadiusz Konopka.

W trakcie zebrania, któremu przewodniczy dh Leszek Mroczko sprawozdania z dziaalnoci Zarzdu za rok 2012 przedstawili: prezes dh Krzysztof Wieczerzak, skarbnik dh Anna Gacek, naczelnik dh Krzysztof Ryszka, przewodniczcy Komisji Rewizyjnej dh Bronisaw Wydra, opiekun modzieowej druyny poarniczej dh Rafa Ryszka. W gosowaniach z
ebranie przyjo wszystkie sprawozdania a take na wniosek komisji rewizyjnej udzielio absolutorium Zarzdowi jednostki. Przyjto równie zaroponowany przez prezesa Krzysztofa Wieczerzaka plan pracy na rok 2013.

Walne Zebranie przyjo równie informacj na temat realizowanych projektów, które s dofinansowane ze rodków unijnych bd gminnych. Prezes Krzysztof Wieczerzak omówi szczegóowo
kwestie rozbudowy remizy na cele kulturalno-spoeczne, która zostanie zrealizowana w ramach programu "Odnowa i rozwój wsi", dh Leszek Mroczko zapozna zebranych z aktualnym stanem realizacji projektu "Na rowerach Ziemi Bielsk zwiedzamy - Star Prochowni w Midzyrzeczu Górnym na pikniku z nowo wybudowanym miejscem do rekreacji odkrywamy". Przedstawiona zostaa równie informacja na temat zoonego do LGD "Ziemia Bielska" wniosku o dofinansowanie planowanej na sierpie br. imprezy na Starej Prochowni.

W trakcie zebrania zabrali gos zaproszeni gocie. W wystpieniach wiceprezesa Zarzdu Gminnego dh Krzysztofa Kusia, sotys Marii Guc-Mrzyk, ksiy Witolda Grzomby i Andrzeja Dyczka dominoway gratulacje dla straaków z tytuu bardzo aktywnej dziaalnoci zarówno w sferze ratowniczej jak i kulturalno-spoecznej a take podzikowania za niesion w rónej formie pomoc.  

Zebranie jednogonie przyjo równie wniosek dh Arkadiusza Niemczyka w sprawie cyklicznej organizacji przez nasz jednostk zawodów w stylu retro. Wniosek ten zosta przekazany do Zarzdu Gminnego celem koordynacji uczestnictwa w tych zawodach jednostek OSP z terenu naszej gminy.

 

 

Sprawozdanie z dziaalnoci OSP MG rok 2012

 

 

 

LeM

Foto: Barbara Mroczko

 

powrt
Komentarze

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2020