Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziœ
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
Przedszkole Marcinek
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
Ośrodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesišca
Strona główna
powrót

W sobotę 27 lipca 2013 roku w Międzyrzeczu Górnym miało miejsce wydarzenie "Przystanek ProchOFFnia". Impreza, która została zorganizowana przez Ochotniczą Straż Pożarną w Międzyrzeczu Górnym, Stowarzyszenie Wspólna Inicjatywa Rozwoju Gmina Jasienica, Powiat Bielski oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza rozpoczęła się od parady motocyklowej, która tuż po godz. 16 wyruszyła spod kościoła św. Marcina w Międzyrzeczu, przejechała 8 km trasą na Starą Prochownię ulicami Centralna, Ligocka, Mazańcowicka, Widok, Bielska oraz Spółdzielcza. Po przyjeździe na Starą Prochownię motocykle zostały zaparkowane w specjalnie przygotowanej na tą okazję wiosce motocyklowej a motocykliści oraz licznie przybyli mieszkańcy naszgo regionu mieli okazję uczestniczyć w koncertach muzycznych. Dla publiczności zagrali: Over the Moon, Refreshment, Blight Sign, Natalia i Katarzyna Kwaśny, Grupa Furmana, Hendon a gwiazdą wieczoru była grupa TSA.

Zapraszamy na fotorelację z imprezy. Więcej zdjęć zamieścimy wkrótce.

Polecamy obejrzenie filmów z imprezy:

Parada motocyklowa - Vlado

Parada motocyklowa - Piter Pan

Over the Moon

Refreshment

Blight Sign

Natalia i Katarzyna Kwaśny

Grupa Furmana

Hendon

TSA

Zapraszamy autorów ciekawych zdjęć z tej imprezy do podzielenia się nimi. Prześlijcie je wraz z nazwiskami autorów na adres poczta@miedzyrzecze.org.pl, chętnie zamieścimy je w fotogalerii imprezy.

 

Relacje i komentarze:

Beskidzka24.pl

Strona grupy TSA

Radio Bielsko

Beskidnews.tv

LeM

Foto: Barbara Mroczko, Leszek Mroczko

 

powrót
Komentarze
 • Niedziela 4 sierpnia 2013,21:01:37
  ~ maro
  byłem widziałem zawodowo brawo panie Masny brawo wszystcy organizatorzy gold medal
 • Czwartek 1 sierpnia 2013,01:00:48
  ~ LeM
  Dlaczego nie poproszono innych jednostek z gminy? Może dlatego, ze na 3 dni przed imprezą zaczęły w naszej gminie obowiązywać dziwne oświadczenia, które na polecenie Prezesa ZG OSP RP musieli podpisać naczelnicy OSP, żeby zabezpieczać imprezę? (sam 3 takie pisałem, więc wiem). W innych gminach do uzyskania zgody wystarczył telefon, myślę więc, że to wszystko wyjaśnia. Najważniejsze, że problemu z bezpieczeństwem nie było, impreza się pod tym względem bardzo udała.
 • Czwartek 1 sierpnia 2013,00:35:31
  ~ ja
  do LeM ale w gminie sa jescze dwie inne jednostki Osp co posiadaja Ciezki samochod dlaczego ich nie poproszono
 • Wtorek 30 lipca 2013,13:49:01
  ~ Aga
  mieszkam w Międzyrzeczu kilkanaście lat a pierwszy raz na prochowni byłam. Nie wiedziałam że u nas coś takiego w ogóle jest. Można tam przychodzić z dziećmi kiedy sie chce?
 • Wtorek 30 lipca 2013,12:49:59
  ~ fun 1984r
  no muszę powiedzieć że nasi strażacy spisali się na medal :)wszędzie byli :) ... ja che częściej takich imprez!!! grubo było :P
 • Poniedziałek 29 lipca 2013,18:33:25
  ~ LeM
  Imprezę zabezpieczały 3 jednostki OSP - MG, MD i Bronów. Impreza była zgłoszona jako impreza masowa. Jednym z wymogów bezpieczeństwa była obecność ciężkiego wozu bojowego. Początkowo miała być jednostka z naszej gminy z takim wozem, jednak w ostatniej chwili się wycofała, w związku z czym strażacy poprosili o pomoc sąsiadów z Bronowa.
 • Poniedziałek 29 lipca 2013,15:55:53
  ~ babel
  Dziękuję za koncert i za świetną atmosferę
 • Poniedziałek 29 lipca 2013,13:47:39
  ~ Str. z OSP
  Mam zapytanie do p.Leszka dlaczego zabezpieczały OSP z gm. Czechowice moja OSP by chętnie przyjechała i zobaczyła coś pięknego widziałem tam masę strażaków z gminy czy gardzicie z nami albo już tak upadły jednostki OSP poza tym super super super.
 • Poniedziałek 29 lipca 2013,13:02:44
  ~ LeM
  Do "Z tela". Dzięki za wysoka ocenę ale co do jednej rzeczy się nie zgadzam. Nie dzielimy ludzi na "z gminy" i "spoza gminy", wszystkich szanujemy jednakowo. W organizacji imprezy pomogło nam mnóstwo osób, było to duże wyzwanie, wszystkim serdecznie dziękujemy.
 • Poniedziałek 29 lipca 2013,12:59:02
  ~ LeM
  Dzięki za komentarze. Sąsiedzie, następna impreza na Prochowni będzie 21 września. Będą rycerze z Zamku Będzin, będą zawody strażackie w stylu retro, będą występy muzyczne. Impreza kierowana do całych rodzin z powiatu i miasta. Już teraz można sobie zapisać w kalendarzu. Sobota 21 września, Międzyrzecze, Stara Prochownia, impreza "Jak to dawniej bywało...". Juz teraz zapraszamy
 • Poniedziałek 29 lipca 2013,12:47:20
  ~ Z tela
  Szanowni organizatorzy z Międzyrzecza to mistrzostwo wielkie podziękowanie takiej imprezy to szukać w Polsce prosimy o następne tylko nie dopuście do tego nieudolnych ludzi z gminy gdyż będzie taka lipa jak dni Jasienicy ciasno najważniejsze gęsto ciasno brudne stoły kurz i lipa,ani parkingu ani służb kierunkowych żadna organizacja tylko chwalenie wójta a reszta lud w d-ie a więc WIELKIE BRAWA
 • Poniedziałek 29 lipca 2013,11:59:09
  ~
  Jestem pod wrażeniem, brawo Międzyrzecze! Była "Bitwa pod Grunwaldem" teraz Prochoffnia, co następne?
 • Poniedziałek 29 lipca 2013,11:25:11
  ~ eSZy
  ukłony dla organizatorów, fajnie żeby wszystkie imprezy na Polskich wioskach miały klimat ProchOFFni. Do zobaczenia za rok
 • Poniedziałek 29 lipca 2013,10:40:25
  ~ Vlado
  ...tak trzymac!!!
 • Poniedziałek 29 lipca 2013,10:36:21
  ~ Adam
  Czegoś podobnego w gminie i powiecie nie było super nie jestem młody mam 38 lat ale nigdy się tak nie ubawiłem z rodziną BARDZO DZIĘKUJE organizatorom i proszę o jeszcze.
 • Poniedziałek 29 lipca 2013,10:25:02
  ~ gostek
  piękna sprawa, wielkie brawa!!!!
 • Poniedziałek 29 lipca 2013,10:06:53
  ~ dumna!
  SUUUUPERRRRR!!!!!!

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2015