Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrt

W dniu 16.10.2013r. w Filii Gminnego Orodka Kultury w Midzyrzeczu Górnym odbyo si spotkanie z czonkiem Bielskiego Klubu Seniorów Lotnictwa podpukownikiem Mieczysawem Herzykiem pilotem, który jest laureatem prestiowej nagrody "Bkitne Skrzyda", nadanej przez kapitu KRAJOWEJ RADY LOTNICTWA I SKRZYDLATEJ POLSKI. Imprez zaszczycio swoj obecnoci kilkunastu pilotów.

Obecni take byli czonkowie kóka lotniczego oraz gocie zainteresowani histori beskidzkiego lotnictwa. Na imprezie major
Tadeusz wik, opiekun kóka lotniczego dziaajcego w Filii G O K w Midzyrzeczu Górnym otrzyma podzikowanie za dwuletni bezinteresown prac z modzie. Gminny Orodek Kultury w Jasienicy na jego rce przekaza w ramach podzikowania obraz olejny autorstwa Stanisawa Gawlasa w Jasienicy czonka Grupy Twórczej "Barwa".

W programie spotkania kóko teatralne dziaajce w Filii G O K w Midzyrzeczu Górnym zaprezentowao inscenizacj pod tytuem "Historia miosna Zbyszka z Bogdaca i Danuki".

BG

powrt
Komentarze
  • Niedziela 6 lipca 2014,08:39:53
    ~
    Witam Nazywam si Jurek Grzyski i mieszkam w Lubinie koo Legnicy. Mj nr. gg 1467466 i email jmg111@wp.pl .Poszukuj kontaktu z mjr. Tadeuszem wikiem ktry mieszka w Midzyrzeczu Dolnym koo Bielska B. Udziela si spoecznie prowadzc klub modelarstwa lotniczego w Chacie Midzyrzecze. Jest te zaoycielem tego klubu. T droga dziki Twojej uprzejmoci by moe uda mi si nawiza zerwany przed laty kontakt. Jestem pewien e Pan wik te by si bardzo ucieszy. Licz e w kocu trafi na osob ktra go zna i bdzie moga pomc mi w odnalezieniu przyjaciela. Z gry przepraszam za ewentualny kopot. Pozdrawiam Jerzy Micha Grzyski.
  • Niedziela 3 listopada 2013,09:22:29
    ~ leszekP
    Witam.Ciesz si bardzo,e natrafiem na t stron,szukajc Pana Herzyka,z ktrym pracowaem przez kilka adnychlat w 32PLRTiA w Sochacewie.Mam nadziej,ze cieszy siPan dobrym zdrowiem.Z szacunkiem-Leszek Przondo P.S:Paskie nazwisko pada w pozytywnym kontekscie w ksice .p. Wacawa Krla "Za sterami odrzutowca".

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2020