Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrt

Na finiszu ...
data dodania: Poniedziałek 30 kwietnia 2007

Przez ostatnie pó roku Midzyrzecze yo grantem "Rzeczpospolitej Internetowej". Pod hasem tym kryje si prawdziwa wspópraca wielu wspaniaych ludzi. Otrzymane rodki finansowe day impuls do szerokiej wspópracy osób realizujcych nasz projekt. Postawione zadania nie byy wcale atwe, szczególnie, e czas na ich realizacj by niezwykle krótki. Nie wiem, czy zdalimy egzamin spoecznej dojrzaoci w oczach naszego sponsora - "Rzeczpospolitej Internetowej". To do tej fundacji naley merytoryczna ocena tego, co zamierzalimy i co wykonalimy.
W mojej opinii ten grant bardzo by nam bardzo potrzebny. Po to aby wykona dobr prac dla naszej wsi a take, a moe przede wszystkim po to, aby przekona si, e potrafimy pracowa razem. W tym grancie nie byo Midzyrzecza Górnego i Midzyrzecza Dolnego, nie byo podziau na katolików, ewangelików, tutejszych i nietutejszych. Byo tylko Nasze Midzyrzecze. Z kadym tygodniem byo wida, e powstaa grupa dziaania bardzo si integruje, dc do zrobienia czego dobrego. Dobrego dla nas wszystkich.
Po grancie pozostanie nam wiele pamitek, na pewno dugo bdziemy go wspominali. Bdziemy mieli pikn Izb Regionaln, wkrótce ukae si oczekiwana od wielu lat publikacja o naszej wsi. Równie ten serwis internetowy to pikna po nim pamitka. Mamy te sporo nowego sprztu komputerowego w szkole, gok-u i na wietlicy. Staralimy si moliwie najlepiej wyda otrzymane rodki, zrobi jak najwicej. Prawie wszystko co wykonalismy, robilimy spoecznie. Efekty naszej pracy przedstawimy w dniu 27. maja na uroczystym zakoczeniu.
Dzisiaj formalnie koczymy dziaania w naszym grancie. Wszystkie pienidze wydane, pozostao napisa sprawozdania, rozliczy si finansowo, uroczycie podsumowa cao. I to ju koniec...

A moe jednak jeszcze nie? Moe nie warto si rozchodzi? Moe warto kontynuowa to, co przynioso tyle dobrego dla Midzyrzecza? 

Leszek Mroczko

Szefowe KGW prezentuj firany dla nowej Izby Regionalnej

Grupa Dziaania przed now Izb Regionaln

Grupa Dziaania przed now Izb Regionaln

powrt
Komentarze

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2020