Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
Międzyrzecze



Pozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrt

Sukcesy 2014/2015
data dodania: ¦roda 1 paĽdziernika 2014

 Konkursy pozaszkolne

 XXII Edycja "Mieszkam w Beskidach" - Laureaci Konkursu Midzynarodowego 

     RYSUNEK 9-11 lat

     II miejsce - Wiktoria Szot, Natalia Miklar

    III miejsce - Magorzata Kosiec

     Wyrónienie: Jakub Pomper, Jan Nowak, Oliwia Mrzyk, Karolina Wydra

      RYSUNEK 12-14 lat

     Wyrónienie: Martyna Caputa

      FOTOGRAFIA  9-11 lat

     Wyrónienie: Karolina Wydra, Justyna Krutnik, Karolina Strzakowska

     FOTOGRAFIA  12-14 lat

     II miejsce - Emilia Wróbel

  III miejsce dla Agaty Ogrodzkiej w III Gminnym Konkursie Jzyka Angielskiego

I miejsce dla  klasy III a pod przewodnictwem p. Aleksandry Gluzy w Przegldzie Jaseek

     i  Obrzdów Koldniczych w Rudzicy.Wicej...

III miejsce w turnieju minisiatkówki dziewczt i chopców w Jasienicy

I miejsce w gminnym Czwórboju LA chopców w Jasienicy - skad druyny: Adrian Kdziora, Adrian

      Kupczak, Oskar  Folek, Arkadiusz Gowiak, Miosz Mo, ukasz Bem-  chopcy bd reprezentowali szko na

      zawodach powiatowych

     V miejsce w powiatowym Czwórboju LA chopców w Zabrzegu

 II miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym dla Magorzaty Kosiec w konkurencji  dziewczt z klas IV-VI w Otwartych Mistrzostwach Miasta Bielska-Biaej  pywaniu Szkó Podstawowych i Gimnazjalnych

 

 

Konkursy szkolne

Szkolny Turniej Recytatorski:

      I miejsce - Kacper Iskrzycki

     II miejsce - Zofia Czarniecka

     Wyrónienie: Jakub Lis, Agata Ogrodzka, Natalia Wydra, Kinga Lis

 

Sport

    Szkolny Turniej Tenisa Stoowego dziewczt i chopców

     I miejsce - Marta Janik, Adrian Kdziora

     II miejsce - Patrycja Fferko, Wojciech Kusztal

     III miejsce - Justyna Krutnik, Jakub Lis

  reprezentowali szko na zawodach powiatowych w Ligocie

   Szkolny Turniej Szachowy

     I miejsce - Adrian Kdziora

     II miejsce - Piotr Fender

reprezentowali  szko na zawodach powiatowych w Zabrzegu

Festiwal Piosenki Dziecicej

     I miejsce - zespó z klasy IIIa

     II miejsce - Kinga Jasiewicz kl. IIIa

     III miejsce - Julia Piela kl. II

Szkolny Konkurs o Broniewskim - ilustracja do wiersza Patrona Szkoy

      I miejsce - Justyna Krutnik kl. Vb

     II miejsce - Piotr Fender  kl. Vb

     III miejsce - Jakub Pomper  kl. Vb

     Wyrónienie: Martyna Frey  kl. Vb

Plastyka

     Szkolna edycja konkursu "Mieszkam w Beskidach"  - wybrano 42 prace

 

wietlicowy Konkurs na:

     - ozdoby witeczne

     Jakub Dziadek  kl. IIIb  - nagroda

     - ozdob choinkow

      Roksana Bachlaj kl. Ic - nagroda

     - najpikniejszy Dziwo - Ptak

       Amelia Puzo   kl. Ic

Konkurs na najciekawszy list do w. Mikoaja

     I miejsce - Justyna Kdziora  kl.II

    II miejsce - Weronika Soszka  kl.Ib

    III miejsce - Roksana Bachlaj  kl. Ic


 

powrt
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2020