Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
Międzyrzecze



Pozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrt

Kandydaci do Rady Gminy Jasienica
data dodania: ¦roda 8 paĽdziernika 2014

Komitety Wyborcze w dniu wczorajszym zakoczyy zgaszanie kandydatów na radnych. Publikujemy pen list kandydatów zgoszonych do Rady Gminy Jasienica.    

Okrg nr 1. (Bielowicko, Wieszczta)

Tomasz Rak (KW DiP)
Barbara Zawada (KW PiS)
Henryk Frycz (KWW PRS)

Okrg nr 2. (Biery)

Andrzej Konieczny (KW DiP)
Wadysaw Jdrusiak (KW PiS)
Mateusz Recman (KWW NGJ)
Maria Bury (KWW PRS)

Okrg nr 3. (Grodziec)

ukasz Krzempek (KW DiP)
Stanisaw Cebulak (KWW PRS)

Okrg nr 4. (Iownica)

Magdalena Sadlik-Lenczewska (KW PiS)
Czesaw Szkorupa (KWW PRS)

Okrg nr 5. (Jasienica)

Grzegorz Pastwa (KW DiP)
Henryk Heinrich (KW PiS)
Janusz Cholewik (KWW PRS)

Okrg nr 6. (Jasienica)

Ireneusz Furczyk (KW PiS)
Andrzej Szimke (KWW PRS)

Okrg nr 7. (Jasienica)

Szymon Korzus (KW DiP)
Joanna odziana-Grabowska (KW PiS)
Micha Mczka (KWW NGJ)
Jacek Goyszny (KWW PRS)

Okrg nr 8. (Jasienica)

Edward Moro (KW PiS)
Jan Batelt (KWW PRS)
Wojciech Mczka (KWW NGJ)

Okrg nr 9. (Jasienica)

Wojciech Biaoyt (KW DiP)
Mirosawa Haweek (KWW PRS)

Okrg nr 10.(Landek, Rudzica)

Zbigniew Orawiec (KW DiP)
Sebastian Jurak (KW PiS)
Zofia Polok (KWW PRS)

Okrg nr 11. (Rudzica)

Leszek Sadowski (KW PiS)
Czesaw Machalica (KWW PRS)

Okrg nr 12. (Rudzica)

Czesaw Gawlas (KKW Czesawa Gawlasa)
Jerzy Czudek (KWW PRS)

Okrg nr 13. (azy)

Pawe Bojda (KW PiS)
Karol Bierski (KWW PRS)

Okrg nr 14. (Mazacowice)

Wojciech Zawada (KW DiP)
Andrzej Skowronek (KW PiS)
Zdzisaw Florek (KWW PRS)

Okrg nr 15. (Mazacowice)

Rafa Mrzygód (KW DiP)
Marian Kaptocz (KW PiS)
Franciszek Handzel (KWW PRS)

Okrg nr 16. (Mazacowice)

Tadeusz Ku (KW DiP)
Krzysztof Ku (KWW PRS)

Okrg nr 17. (Midzyrzecze Dolne)

Stanisaw Cypcer (KW DiP)
Genowefa Kope (KWW PRS)

Okrg nr 18. (Midzyrzecze Górne)

Tomasz Osuch (KW DiP)
Ewa Hess-Rykaa (KW PiS)
Mariusz Fender (KWW PRS)

Okrg nr 19. (Midzyrzecze Górne)

Marek Lis (KKW SLD Lewica Razem)
Leszek Mroczko (KW DiP)
Bernadeta Wyciszkiewicz (KW PiS)
Wiesaw Lis (KWW PRS)

Okrg nr 20. (Roztropice)

Kazimierz abnicki (KW PiS)
Bogdan Wardas (KW DiP)
Andrzej Sowa (KWW IMR)
Teresa Biela (KWW PRS)

Okrg nr 21. (witoszówka)

Eugeniusz Glos (KW PiS)
Rafa Ochodek (KWW NGJ)
Aleksander Szymala (KWW PRS)

 

Komitety:

KKW Czesawa Gawlasa
KKW SLD Lewica Razem
KW Dialog i Porozumienie
KW Prawo i Sprawiedliwo
KWW Inicjatywa Mieszkaców Roztropic
KWW Nasza Gmina Jasienica
KWW Prawo-Rodzina-Samorzd

 

 ródo: jasienica24.pl

powrt
Komentarze
  • Sobota 11 paĽdziernika 2014,23:23:37
    ~ Kamil
    Popatrz na ludzi z KWW PRS tragedia pokroju marnoty.
  • Pi±tek 10 paĽdziernika 2014,21:30:13
    ~
    Mariusz co ty wdepe mylaem e jeste kolega ok

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2015