Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
Przedszkole Marcinek
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
Ośrodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
Międzyrzecze



Pozdrowienia    dodaj
Temat miesišca
Strona główna
powrót

Kandydaci do Rady Gminy Jasienica
data dodania: Środa 8 października 2014

Komitety Wyborcze w dniu wczorajszym zakończyły zgłaszanie kandydatów na radnych. Publikujemy pełną listę kandydatów zgłoszonych do Rady Gminy Jasienica.    

Okręg nr 1. (Bielowicko, Wieszczęta)

Tomasz Rak (KW DiP)
Barbara Zawada (KW PiS)
Henryk Frycz (KWW PRS)

Okręg nr 2. (Biery)

Andrzej Konieczny (KW DiP)
Władysław Jędrusiak (KW PiS)
Mateusz Recman (KWW NGJ)
Maria Bury (KWW PRS)

Okręg nr 3. (Grodziec)

Łukasz Krzempek (KW DiP)
Stanisław Cebulak (KWW PRS)

Okręg nr 4. (Iłownica)

Magdalena Sadlik-Lenczewska (KW PiS)
Czesław Szkorupa (KWW PRS)

Okręg nr 5. (Jasienica)

Grzegorz Pastwa (KW DiP)
Henryk Heinrich (KW PiS)
Janusz Cholewik (KWW PRS)

Okręg nr 6. (Jasienica)

Ireneusz Furczyk (KW PiS)
Andrzej Szimke (KWW PRS)

Okręg nr 7. (Jasienica)

Szymon Korzus (KW DiP)
Joanna Łodziana-Grabowska (KW PiS)
Michał Mączka (KWW NGJ)
Jacek Gołyszny (KWW PRS)

Okręg nr 8. (Jasienica)

Edward Moroń (KW PiS)
Jan Batelt (KWW PRS)
Wojciech Mączka (KWW NGJ)

Okręg nr 9. (Jasienica)

Wojciech Białożyt (KW DiP)
Mirosława Hawełek (KWW PRS)

Okręg nr 10.(Landek, Rudzica)

Zbigniew Orawiec (KW DiP)
Sebastian Jurak (KW PiS)
Zofia Polok (KWW PRS)

Okręg nr 11. (Rudzica)

Leszek Sadowski (KW PiS)
Czesław Machalica (KWW PRS)

Okręg nr 12. (Rudzica)

Czesław Gawlas (KKW Czesława Gawlasa)
Jerzy Czudek (KWW PRS)

Okręg nr 13. (Łazy)

Paweł Bojda (KW PiS)
Karol Bierski (KWW PRS)

Okręg nr 14. (Mazańcowice)

Wojciech Zawada (KW DiP)
Andrzej Skowronek (KW PiS)
Zdzisław Florek (KWW PRS)

Okręg nr 15. (Mazańcowice)

Rafał Mrzygłód (KW DiP)
Marian Kłaptocz (KW PiS)
Franciszek Handzel (KWW PRS)

Okręg nr 16. (Mazańcowice)

Tadeusz Kuś (KW DiP)
Krzysztof Kuś (KWW PRS)

Okręg nr 17. (Międzyrzecze Dolne)

Stanisław Cypcer (KW DiP)
Genowefa Kopeć (KWW PRS)

Okręg nr 18. (Międzyrzecze Górne)

Tomasz Osuch (KW DiP)
Ewa Hess-Rykała (KW PiS)
Mariusz Fender (KWW PRS)

Okręg nr 19. (Międzyrzecze Górne)

Marek Lis (KKW SLD Lewica Razem)
Leszek Mroczko (KW DiP)
Bernadeta Wyciszkiewicz (KW PiS)
Wiesław Lis (KWW PRS)

Okręg nr 20. (Roztropice)

Kazimierz Żabnicki (KW PiS)
Bogdan Wardas (KW DiP)
Andrzej Sowa (KWW IMR)
Teresa Biela (KWW PRS)

Okręg nr 21. (Świętoszówka)

Eugeniusz Glos (KW PiS)
Rafał Ochodek (KWW NGJ)
Aleksander Szymala (KWW PRS)

 

Komitety:

KKW Czesława Gawlasa
KKW SLD Lewica Razem
KW Dialog i Porozumienie
KW Prawo i Sprawiedliwość
KWW Inicjatywa Mieszkańców Roztropic
KWW Nasza Gmina Jasienica
KWW Prawo-Rodzina-Samorząd

 

 źródło: jasienica24.pl

powrót
Komentarze
  • Sobota 11 października 2014,23:23:37
    ~ Kamil
    Popatrz na ludzi z KWW PRS tragedia pokroju marnoty.
  • Piątek 10 października 2014,21:30:13
    ~
    Mariusz co ty wdepłeś myślałem że jesteś kolega ok

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2015