Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziœ
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
Przedszkole Marcinek
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
Ośrodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesišca
Strona główna
powrót

 
1 maja odbyło się „Święto Kwitnącej Jabłoni”, zorganizowane już po raz drugi przez Ochotniczą Straż Pożarną w Międzyrzeczu Dolnym.


Uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. w sadzie pani Zofii Huculak, którą odprawił ks. Witold Grzomba. Następnie w uroczystym korowodzie przemaszerowano do amfiteatru mieszczącego się przy boisku sportowym w Międzyrzeczu Dolnym.

Po godzinie 16.00 nastąpiło uroczyste przywitanie zaproszonych mieszkańców oraz  zaproszonych gości.

Na uroczystości obecni byli: Posłowie na Sejm RP Stanisław Szwed i Stanisław Pięta, Wicewojewoda Śląski Mirosław Szemla, Wicestarosta Powiatu Bielskiego Grzegorz Szetyński, Radni Powiatu Bielskiego Sławomir Masny i Józef Herzyk, Radni Gminy Jasienica Genowefa Kopeć i Tomasz Osuch, Sołtys Międzyrzecza Górnego Maria Głuc-Mrzyk, Sołtys Międzyrzecza Dolnego Marian Szczyrbowski, były Radny Sejmiku Województwa Śląskiego Przemysław Koperski, byłą Radną Powiatu Bielskiego Katarzynę Juraszek, Przewodniczący Federacji Młodych Socjaldemokratów na Podbeskidziu Mateusz Wojaczek, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Jasienicy Agnieszka Bronowska wraz z pracownikami Bernadetta Łuszczewska-Gruszka, Krzysztof Czader, Mariusz Wysłych, Właściciela firmy AUTO-IMPORTER Ireneusz Furczyk, Sadownicy Zofia Huculak z rodziną, Marek Dobija, Stanisław Hess z żoną, Tomasz Hess z żoną.

W części artystycznej wystąpili: Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Międzyrzecza Dolnego, Zespołu regionalnego,, DUDOSKI’’, Kapeli góralskiej ,,KONIAKÓW’’, Zespołu regionalnego ,, BYSTRZYCA’’ z Czech, Zespół regionalny ,,MIĘDZYRZECZANIE’’.

Zabawę taneczną do późnych godzin nocnych prowadził zespół ANDROMEDA


OSP Międzyrzecze Dolne pod przewodnictwem Marii Iskrzyckiej i Grzegorza Hazuki serdecznie dziękują wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do realizacji tego wydarzenia.

Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich strażaków, którzy poświęcili swój cenny czas w przygotowanie i obsługę imprezy.

Dziękujemy za przybycie zaproszonym gościom oraz wszystkim uczestnikom festynu!!!

 

powrót
Komentarze
 • Sobota 9 maja 2015,19:48:55
  ~ max
  dziwna ta impreza, ani Masnego ani bodzia, takich guru nie zaprosić-wstyd!!!
 • Sobota 9 maja 2015,17:58:38
  ~ Jontek
  Musiało się udać bo nie było guru i nie było wszystko wg niego i w koło tak to może być a impreza lepsza i władza 100 zacniejsza niż u niby prezesa w josienicy.
 • Sobota 9 maja 2015,12:55:37
  ~ Danuta
  Fajna impreza podziękowania dla organizatorów w szczególności za występ dzieciaków nawet posłowie byli pod wrażeniem jak zauważyłam ,ale coś tam chyba nie halo bo cały czas się co zmienia w w tekście i fotografiach

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2015