Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
Międzyrzecze



Pozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrt

Sukcesy 2015/2016
data dodania: Wtorek 4 paĽdziernika 2016

            Osignicia sportowe – Jolanta Isula

 I miejsce dla reprezentacji chopców kl. IV i V  w eliminacjach gminnych w VI Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP,

II miejsce dla reprezentacji chopców kl. VI i I klasy gimnazjum w eliminacjach gminnych

                     w VI Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP

III miejsce w Gminie Jasienica - Sztafetowe  Biegi  Przeajowe  dziewczt,

III miejsce w Gminie Jasienica - Sztafetowe  Biegi  Przeajowe  chopców,

VI miejsce w Gminie Jasienica w pice nonej  chopców,

II miejsce w Gminie Jasienica w tenisie stoowym dziewczt,

II miejsce w Gminie Jasienica w tenisie stoowym chopców,

 IV miejsce w Gminie Jasienica w pice nonej halowej chopców o Puchar Wójta,

IV miejsce w Gminie Jasienica w Mini Pice Siatkowej  dziewczt,

I miejsce Gminie Jasienica w Mini Pice Siatkowej  chopców,

III miejsce w pófinaach powiatowych w Pilce Siatkowej w Czechowicach,

IV miejsce w Gminie Jasienica w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewczt,

II miejsce w Gminie Jasienica w Czwórboju Lekkoatletycznym chopców (nie wzili udziau w zawodach powiatowych ze                               wzgldu na wyjazd na Zielon Szko.

I, II, III miejsce w gminnym turnieju tenisowym „Aktywna Jasienica”,

VI miejsce w zawodach powiatowych w rozgrywkach szachowych.

 

      Waniejsze osignicia w konkursach

 Konkursy z jzyka angielskiego ( Katarzyna Pilorz, Beata Twardowska)           

II miejsce dla  Karoliny Strzakowskiej w IV Gminnym Konkursie Jzyka Angielskiego,

III miejsce dla Magorzaty Kosiec w IV Gminnym Konkursie Jzyka Angielskiego,

II miejsce  dla zespou z klasy III w IV Gminnym Konkursie Piosenki Angielskiej

 

             Konkursy matematyczne (Magdalena Janik)

wyrónienia w Midzynarodowym Konkursie „Kangur” dla Macieja Kosiec, Jakuba Spiesz, Marcina Chrapusty, Piotra Fender i  Magorzaty Kosiec

Tytu Eksperta Logicznego Mylenia w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Mylenia otrzymali: Piotr Fender, Magorzata Kosiec, Jakub Lis,

Tytu Laureata w XIII Midzyszkolnym Konkursie Matematycznym zorganizowany przez Szko Podstawow Nr 29 W Bielsku-Biaej otrzymali: Marcin Chrapusta, Dawid Malarz, Dawid Szarek

 

Pozaszkolne  konkursy wiedzy  (Grayna Biernot, Janina Gruchlik, Andrzej Dyczek, Magdalena Janik, Agnieszka Kopczyska)

  I miejsce dla Bartomieja Sygut w Gminnym Konkursie o Unii Europejskiej

  II miejsce druynowo (Marcin Chrapusta, Mikoaj Kaps, Bartomiej Sygut) w Gminnym Konkursie o Unii Europejskiej

  Finalista Midzynarodowego Konkursu Biblijnego „Jonasz” – Dawid Szarek

  III miejsce  dla Filipa Komendery i Hanny Nachya w  X Gminnym Konkursie Gwary lska Cieszyskiego w kategorii: wystp grupowy.

  III miejsce druynowo w XIII Midzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Gminie Jasienica

  Tytu „Arcymistrza” dla Macieja Kosiec w Gminnym Konkursie Logicznego Mylenia

  Tytu „Mistrza” dla Nadii Matlak i Magorzaty Kosiec w Gminnym Konkursie Logicznego Mylenia

  IV miejsce druynowo (Fender, Sosna, Moczaa, Krutnik) w Gminnym Turnieju Wiedzy Poarniczej,

 

Konkursy plastyczne (M. Zawadzka-Adamiak)

I miejsce  w kategorii „Fotografia” dla Magorzaty Kosiec w XII Midzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach”

III miejsce w kategorii „Rysunek” dla Magorzaty Kosiec w XII Midzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach”

  wyrónienia dla Natalia Sojka, Dominika Wydra, Karoliny Natalia Przygoda, Justyna Krutnik, Amelia Puzo w XII Midzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach”,

wyrónienie dla Magorzaty Kosiec w wojewódzkim konkursie fotograficznym „lskie wydobywamy pikno”.

 

Konkursy klas I-III (A.Kopczyska, U. Lach, E. Gajewicz, M.Rychlewska,A. Gluza,T.Gluza, U.Biegun)

  I miejsce dla klasy III w  Festiwal Piosenki w Knurowie

  I miejsce dla klasy II a w II Multimedialnym Przegldzie Szkolnych Teatrzyków

  III miejsce dla klasy III w Midzyszkolnym Konkursie Lektur

  II miejsce dla zespou z klasy II b i II miejsce dla Roksany Bachlaj w Midzyszkolnym Festiwalu  Piosenki Dziecicej,

  I miejsce dla klasy II c w XIII Gminnym Konkursie Jaseek i Obrzdów Koldniczych,

  IV miejsce dla druyny z II klasy i IV miejsce dla druyn z I klasy w XII Turnieju Sportowym Szkó Podstawowych „May Olimpijczyk”,

V miejsce dla klasy II b w Ogólnopolskim konkursie „Zdrowo jem”.

 

powrt
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2020