Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
Międzyrzecze



Pozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrt

Sukcesy 2016/2017
data dodania: ¦roda 30 listopada 2016

 

Osignicia sportowe – Jolanta Isula 

  VIII miejsce dziewczt w powiatowym czwórboju lekkoatletycznym w Zabrzegu

II miejsce dziewczt w gminnym czwórboju lekkoatletycznym w Jasienicy

IV miejsce chopców w gminnym czwórboju lekkoatletycznym w Jasienicy

  III miejsce dziewczt w pófinaach powiatowych w Kaniowie w Mini Pice Siatkowej

II miejsce w XIII Gminnym Turnieju Piki Halowej o Puchar Wójta Gminy Jasienica

  I miejsce dziewczt i II miejsce chopców w gminnych zawodach Mini Piki Siatkowej

  V miejsce chopców i VII miejsce dziewczt w Turnieju Powiatowym tenisa stoowego

  VIII miejsce w szachach w  Eliminacjach Powiatowych 

  II miejsce w  pice nonej w Gminnym Turnieju  „Aktywna Jasienica”,

  I, II, III miejsce dziewczt i chopców w tenisie stoowym w  Gminnym Turnieju  „Aktywna Jasienica”,

 

 Konkursy  pozaszkolne  

wyrónienie w kategorii Benjamin klasa 5 - Dawid Malarz - Kangur Matematyczny 2017

wyrónienie w kategorii Benjamin klasa 6 - Dawid Szarek - Kangur Matematyczny 2017

8 miejsce  i tytu "Mistrza Logicznego Mylenia" - Maciej Kosiec -kl. 3c - Ogólnopolski Konkurs Logicznego Mylenia

10 miejsce  i tytu "Mistrza Logicznego Mylenia" - Marcelina Heller -kl. 6 - Ogólnopolski Konkurs Logicznego Mylenia

15 miejsce  i tytu "Eksperta Logicznego Mylenia" - Dawid Malarz- kl. 5b i Wiktoria Szczygie - kl.6 - Ogólnopolski Konkurs Logicznego Mylenia

I miejsce zdoby Bartomiej Sygut w XI Gminnym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej " Poznajemy Europ"

III miejsce zdobya Kinga Jasiewicz w XIV Midzyszkolnym Konkursie Recytatorskim dla Szkó Podstawowych

III miejsce zdobya Martyna Rubis w XXIV Midzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach"

II miejsce zaja Angelika Mitoraj w XXIV Midzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach"

I miejsce zdoby Kacper Wróbel w XXIV Midzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach"

wyrónienie otrzymali: Pawe Zemanek, Mateusz Mrzyk, Kacper Huculak, Dawid Szarek, Anna Huculak i Micha kawa w XXIV Midzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach"

wyrónienie otrzymaa Angelika Mitoraj w Konkursie Fotograficznym "Zobaczy przez mg" przeprowadzonym w ramach XXIV "Tygodnia Ziemi" w Zabrzu

certyfikat dla ZSP w Midzyrzeczu za udzia w programie "Bezpieczny Pies Bezpieczne Dziecko"

I miejsce druynowo oraz I miejsce dla Oliwii Mrzyk w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Poarniczej "Modzie zapobiega  poarom"        

III miejsce w X Powiatowym Turnieju Wiedzy o Ruchu Drogowym " Jestem bezpieczny na drodze"

Arcymistrz Maciej Kosiec, Mistrz Dawid Szarek - Gminny Konkurs Logicznego Mylenia

I miejsce w kat. zespó, II i III miejsce w kat. solici - Midzyszkolny Festiwal Piosenki Dziecicej

II miejsce dla zespou z kl. II w skadzie Ola Górny, Milenka Konopka, Marysia Dziadek w Konkursie Regionalnym    Piosenki "piewa kady moe" w Knurowie

 

 

powrt
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2020