Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziœ
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
Przedszkole Marcinek
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
Ośrodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesišca
Strona główna
powrót

Ogłoszenia Parafialne 03.06.2018
data dodania: Poniedziałek 4 czerwca 2018

 I Niedziela po Trójcy Świętej 03.06.2018


Tekst: Jeremiasz 23,16-29        ks. Andrzej Dyczek
„Kto was słucha, mnie słucha,
a kto wami gardzi, mną gardzi ”
Ew. Łukasza 10,16
1.Porządek nabożeństw:
      10.06.2012 – 2 Niedziela po Trójcy Świętej –
              Mazańcowice 8:30
              Międzyrzecze 10:00; 
              
2. Zajęcia w tygodniu:
- w czwartek próba chóru Allegro o 18:00
- w czwartek próba chóru o 19:00,
- w piątek Spotkanie Młodzieży o 18:00 ,
- w sobotę zajęcia z konfirmantami o 9:00,


3. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Białej zaprasza na  Pamiątkę ZałoĹźenia i Poświęcenia Kościoła im. Marcina Lutra. Uroczyste naboĹźeństwo odbędzie się w przyszłą niedzielę (10.06) o godz. 10:00. Kazanie wygłosi ks. Jerzy Gansel z Legnicy. NaboĹźeństwo ubogacą pieśnią i muzyką religijną Diecezjalna Orkiestra Dęta i chóry z Bielska i Białej.
 

4.Parafia Ewangelicko-Augsburska w Drogomyślu zaprasza na Pamiątkę ZałoĹźenia i Poświęcenia Domu Modlitwy w Bąkowie. Uroczyste naboĹźeństwo odbędzie się w przyszłą niedzielę (10.06) o godz. 10:30. Kazanie wygłosi ks. Marek Michalik z Wisły Czarne. Uroczystość uświetni występ Wiślańskiego Zespołu Kameralnego-WZK. Po naboĹźeństwie zapraszamy na piknik.
 

5. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Cisownicy i Goleszowie zapraszają na uroczyste naboĹźeństwo przy kamieniu na Spowiedzisku w Lesznej Górnej. NaboĹźeństwo odbędzie się w przyszłą niedzielę (10.06) o g. 15:00.
 
6. Trwa nabór do Liceum Ogólnokształcącego Towarzystwa Licealnego im. Mikołaja Reja w Bielsku Białej. To jedno z najlepszych Liceów w Bielsku Białej. Od wielu lat w rankingu uzyskuje tytuł ,,Srebrnej szkoły”. 8 czerwca zaprasza młodzieĹź na Dzień Otwarty od godz. 10:00.

7. Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy filia w Międzyrzeczu Górnym zapraszają na Dzień Mamy i Taty w środę o godz. 18:00 do Chaty Międzyrzecze. W programie występ Zespołu Dudoski, pokaz mody na wesoło oraz przedstawienie Randka w ciemno.
 
8. Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza, Ochotnicza StraĹź PoĹźarna zapraszają na Rodzinny Rajd Rowerowy- Czwarty Memoriał im. Leszka Mroczko 10 czerwca. Początek – godz. 13:00 na parkingu przed Chatą Międzyrzecze.
 
9. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Wiśle Czarnem i komitet obchodów jubileuszu 100 lat odzyskania przez Polskę niepodległości zapraszają do udziału w sztafecie rowerowej 100. Celem sztafety będzie uczczenie jubileuszu jak równieĹź zbieranie środków na leczenie 3-letniego Przemka Bujoka z Ustronia. Termin sztafety to 15-16 czerwca 2018 r. BliĹźsze informacje i zgłoszenia na stronie internetowej www.sztafetarowerowa100.pl. Zachęcamy do tworzenia druĹźyn parafialnych i między-parafialnych.
 
10. Apel.
Jeden z naszych księży ewangelickich, ks. Dariusz Lik proboszcz parafii w Zielonej Górze zmaga się z ciężką chorobą- nowotworem nerek. Niestety pojawiły się przerzuty i nie ma moĹźliwości leczenia go chemią czy naświetlaniem, ale chce się ratować metodami niekonwencjonalnymi. Zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie od nas. Chce spróbować 3 miesięcznej kuracji, która kosztuje 65000 zł. Ta kuracja jest ostatnim jego ratunkiem. Chciałbym więc zwrócić się z prośbą o wsparcie, by jeśli ktoś chciałby Go wesprzeć jest lista na parafii na ten cel.
 
powrót
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2015