Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrt

Ogłoszenia Parafialne 25.08.2019
data dodania: Sobota 24 sierpnia 2019

 Dziesiąta Niedziela po Trójcy Świętej (Niedziela Izraela) 25.08.2019


Tekst:  Ew. Jana 4,19-26        ks. Andrzej Dyczek
„Błogosławiony naród,
którego Bogiem jest Pan,
lud, który wybrał sobie na dziedzictwo”.      
Psalm 33,12
1. Porządek nabożeństw:
      01.09.2019 – 11 Niedziela po Trójcy  Świętej-
Międzyrzecze 10:00, Spowiedź i Komunia Święta
Ofiara na Fundusz Stypendialny im. Marcina Lutra 

2. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Bielsku zaprasza na 237 Pamiątkę Założenia i Poświęcenia Kościoła Zbawiciela. Uroczyste nabożeństwo odbędzie się w przyszłą niedzielę (01.09) o g. 9:30. Kazanie wygłosi ks. Dariusz Dawid z Zabrza.
 
 
3. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Bielsku zaprasza na nabożeństwo przy Stole Ołtarzowym Jan na Błoniach. Uroczyste nabożeństwo odbędzie się w przyszłą sobotę (31.08) o g. 9:30. Kazanie wygłosi ks. dr Dariusz Chwastek z Warszawy.
 

4. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Bładnicach zaprasza na Jubileusz 20 Pamiątkę Założenia i Poświęcenia Kościoła ap. Pawła. Uroczyste nabożeństwo odbędzie się w przyszłą niedzielę (01.09) o g. 10:00. Kazanie wygłosi ks. bp senior Jan Szarek. Poranek Pieśni i Muzyki Religijnej o godz. 8:30
 

5. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Dzięgielowie zaprasza na Pamiątkę Założenia i Poświęcenia Kościoła Eben-Ezer i XX Święto Zborowe. Uroczyste nabożeństwo odbędzie się w przyszłą niedzielę (01.09) o g. 9:30. Kazanie wygłosi ks. Arkadiusz Raszka, wikariusz Diecezji Warszawskiej.
 
6. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Cieszynie zaprasza na Pamiątkę Założenia i Poświęcenia Kościoła w Ogrodzonej. Uroczyste nabożeństwo odbędzie się w przyszłą niedzielę (01.09) o g. 10:00. Kazanie wygłosi dk. Karina Chwastek-Kamieniorz z Goleszowa. 
  
 
7. Dziękuję paniom Anetcie Kuberskiej, Ewie Heller, Klaudii Budny i Magdalenie Kowalczyk, za  zaangażowanie i prowadzeniu zajęć z dziećmi podczas tegorocznych półkolonii.
 
8. Zajęcia w tygodniu:
- w czwartek zebranie Rady Parafialnej o godz. 18:00,
 
9. Za tydzień po nabożeństwie ( 1 września) bardzo proszę rodziców uczniów szkół średnich o krótkie spotkanie. Będę bardzo wdzięczny.
 
10. Sponsor, czyli osoba, która zafundowała nam położenie chodników na cmentarzu, i  nasadzenie drzew, pragnie również wesprzeć nas wykonaniem nowego ogrodzenia na cmentarzu, ale zachęca nas, byśmy też jak wcześniej ofiarowali trochę swojego wkładu np. przy rozbiórce starego ogrodzenia. Prace rozpoczęłyby się około 15 września. Dlatego szukamy osób, które pomogłyby przy rozbiórce. Wtedy być może zostałoby coś z pieniędzy i można byłoby wykonać ogrodzenie z przodu kościoła i plebanii.
 
11. 31 sierpnia- godz. 17:00 w Dzięgielowie odbędzie się diecezjalne spotkanie młodzieży- grillowe zakończenie wakacji 2019. Najpierw w kościele odbędzie się wspólne uwielbianie Boga, słowo Boże wygłosi ks. Tymoteusz Bujok, a potem grill i konkursy w altanie.
 
12. 7 września odbędzie się u nas w Międzyrzeczu o godz. 17:00- spotkanie młodzieży 5 parafii: Bielska, Starego Bielska, Białej, Jaworza i Międzyrzecza. Serdecznie zapraszam młodzież na to spotkanie.
 
13. Trwają prace remontowe organ, które prowadzi firma organmistrzowska Stanisław Bałchan z Wapienicy. Przybywają nam po remoncie kolejne głosy w szafie tylnej.
 
14. Wspominamy:
W 15 rocznicę śmierci pragniemy dzisiaj wspomnieć
śp. Jana Szarka
ur. 22 czerwca 1941 roku,
zm. 23 sierpnia 2004 roku
- matkę
śp. Annę Szarek z domu Fuchs
zm. 12 maja 1968 roku
- ojca
śp. Bartłomieja Szarka
zmarłego tragicznie 16 sierpnia 1944 roku.
 Wspominają: żona, 2 córki, wnuczka, wnuczek, bliższa i dalsza rodzina. Dziękujemy za złożony dar na kościół. Pieśń 936
powrt
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2020