Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
Międzyrzecze
Pozdrowienia    dodaj
  • 16 stycznia  Andrzeja

    pozdrawiuam butik k&w:tiaaa: :zakochany:
Temat miesiąca
Strona główna
powrt

Kolęda 2022
data dodania: ¦roda 29 grudnia 2021

                                                                                             KOLĘDA  A.D. 2022

 

            W tym roku, z racji pandemii, kolęda będzie miała inną formę. Zapraszamy do udziału w wyznaczonej Mszy św. w intencji rodzin danej dzielnicy, a następnie w domu do wspólnej modlitwy i błogosławieństwa.

 

1. Bieszczady – poniedziałek 03.01.2022 r., godz. 17:00.

Ul.: Strażacka, Ogrodowa, Rolnicza, Bieszczadzka, Polna, Lipcowa, Prosta, Wiklinowa, Bielska, Na Kopcu.

2. Wygrabowice – wtorek 04.01.2022 r., godz. 17:00.

Ul.: Wygrabowicka. Strażacka, Kręta, Rodzinna, Jasienicka.

3. Rudawka – środa 05.01.2022 r., godz. 17:00.

Ul.: Bielska, Stroma, Rzemieślnicza, Widok, Do Lasu, Leśna, Nad Potokiem, Spokojna, Stawowa, Panoramiczna.

4. Zapłocie – piątek 07.01.2022 r., godz. 17:00.

Ul.: Elektryków, Zapłocie, Zbożowa, Szkolna, Kościelna.

5. Wądoły – sobota 08.01.2022 r., godz. 17:00.

Ul.: Jasienicka, Jeździecka, Lipowa, Nauczycielska, Działkowa, Spadzista, Łagodna, Strażacka, Boczna, Świerkowa.

6. Od Rudzicy – poniedziałek 10.01.2022 r., godz. 17:00.

Ul.: Wiosenna, Rudzicka, Zielona, Stolarska, Jagodowa, Młynówka, Rzeczna, Zalewowa.

7.  Wtorek 11.01.2022 r., godz. 17:00.

Ul.: Spacerowa, Południowa, Żniwna, Graniczna, Słoneczna.

8. Kotasówka – środa 12.01.2022 r., godz. 17:00.

Ul.: Jazowa.

9. Grabinka – czwartek 13.01.2022 r., godz. 17:00.

Ul.: Grabinka, Miernicza, Willowa, Okrężna.

10. Centrum – piątek 14.01.2022 r., godz. 17:00.

Ul.: Spółdzielców 80, Centralna, Dudówka, Sarnia, Spółdzielców.

11. Międzyrzecze Dolne – sobota 15.01.2022 r., godz. 17:00.

Ul.: Nad Stawami, Tęczowa, Ligocka, Przytartaczna, Mazańcowicka, Bronowska, Woleńska.

12. Międzyrzecze Dolne - Zagrodniki – poniedziałek 17.01.2022 r., godz. 17:00.

Ul.: Księżycowa, Mazańcowicka, Sadowa, Wspólna, Zagrodowa.

13. Międzyrzecze Dolne – wtorek 18.01.2022 r., godz. 17:00.

Ul.: Nadbrzeżna, Św. Floriana, Zagrodowa, Dobrego Pasterza, Poziomkowa, Słonecznikowa.

14. Franciszkowice – środa 19.01.2022 r., godz. 17:00.

Ul.: Bronowska, Kwiatów Polnych, Na Łuku, Akacjowa. 

powrt
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2021