Miedzyrzecze.org.pl

Witamy na forum Międzyrzecza (powiat bielski, gmina Jasienica)

Nie jesteś zalogowany./Not logged in

Ogłoszenie

Witamy na forum internetowym Międzyrzecza. Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem i jeszcze nie przedstawiłeś/aś się nam w wątku "Forumowicze o sobie ..." bardzo prosimy o uzupełnienie wpisu. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu forum.
Administratorzy: Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza, Monter.

Zasady Forum/Forum rules

Musisz się zgodzić, jeśli chcesz się zarejestrować/Rules legend

Witamy na forum internetowym Międzyrzecza. Jeśli właśnie rejestrujesz się na naszym forum, w pierwszej kolejności konieczne jest zaakceptowanie poniższego regulaminu.
Ponadto uprzejmie prosimy nowych użytkowników o krótkie przedstawienie się w wątku "Forumowicze o sobie ..." w temacie ROZMOWY UŻYTKOWNIKÓW. Nie ma konieczności podawania swoich personaliów, jednak brak takiego wpisu skutkować będzie potraktowaniem konta jako spamerskiego i usunięcie użytkownika. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu forum.


Regulamin korzystania z Forum, umieszczania komentarzy oraz wpisów w księdze gości serwisu www.miedzyrzecze.org.pl

Rejestrując konto na forum serwisu www.miedzyrzecze.org.pl, zamieszczając komentarz lub wpisując się do księgi gości akceptujesz zasady regulaminu oraz zobowiązujesz się do toczenia kulturalnej i merytorycznej dyskusji w duchu poszanowania zasad współżycia społecznego.

1. Forum www.miedzyrzecze.org.pl jest forum dyskusyjnym, mającym na celu wymianę opinii i poglądów oraz dyskusję na tematy interesujące użytkowników
2. Rejestrując się na forum oznajmiasz, że dane zamieszczone w formularzu rejestracyjnym są prawdziwe i aktualne oraz zobowiązujesz się do ich bieżącego uaktualniania. Użytkownicy, których konta są nieaktywne przez 6 miesięcy lub więcej mogą zostać usunięci z listy użytkowników. Użytkownicy, którzy po zarejestrowaniu na forum nie przedstawią się w wątku "Forumowicze o sobie..." mogą zostać potraktowani jako spamerzy i usunięci z forum. W przypadku rezygnacji z obecności na forum Administratorzy nie mają obowiązku usuwania na prośbę użytkowników ich kont lub postów
3. Pamiętaj, że dyskusja powinna być kulturalna i merytoryczna.
4. Na forum piszemy poprawną polszczyzną
5. Pisz zgodnie z tematem.
6. Nie zamieszczaj spamu
7. Nie odpowiadamy pod własnymi postami.
8. Nie używaj słów wulgarnych, obscenicznych i obraźliwych. Nie używaj stwierdzeń noszących znamiona nienawiści rasowej, etnicznej, osobistej, światopoglądowej lub religijnej.
9. Administratorzy i moderatorzy forum czuwają nad porządkiem i poprawnością dyskusji. Do nich też należy ostateczna interpretacja przepisów regulaminu.
10. Kwestie sporne między użytkownikami forum rozstrzygają administratorzy lub moderator. Nie należy podważać ich decyzji, można za to zostać ukaranym pisemnym ostrzeżeniem lub banem.
11. Zakazuje się pouczania kogokolwiek. Od tego jest administrator i moderator. Posty niezgodne z regulaminem lub łamiące prawo należy raportować.
12. Zakazuje się używania koloru czerwonego i kolorów odcieniem podobnych do czerwonego. Mogą korzystać z niego WYŁĄCZNIE moderatorzy i administratorzy.
13. Usuwanie ze swoich postów informacji od administratora jest surowo zabronione. W szczególnych przypadkach można otrzymać za to bana.
14. Wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników muszą być estetyczne i czytelne. Wszelkie przejawy braku kultury (wulgaryzmy, prowokowanie do kłótni, obrażanie etc.) będą karane.
15.Interwencja administratora nie zwalnia użytkownika od odpowiedzialności przed prawem za treści naruszające dobra osób trzecich.
16.Osoby zarejestrowane na forum pod pseudonimami (Nickami) w sposób świadomy korzystają z prawa do anonimowości w Internecie. Akceptując regulamin forum zobowiązujesz się do poszanowania tej decyzji i nie ujawniania personaliów ani informacji wskazujących na tożsamość innych użytkowników. Zarejestrowanie drugiego i więcej nicków oraz używanie ich przez jedną osobę w celu manipulacji dyskusją jest zabronione pod rygorem blokady konta.
17.Dane użytkowników (IP, adres e-mail, etc) zapisane w bazie forum użytkowników mogą zostać ujawnione wyłącznie państwowym organom ścigania i wymiaru sprawiedliwości (Policja, Prokuratura, Sąd) Podczas korzystania z forum nie wolno używać programów maskujących IP, dokonujących ich modyfikacji lub podszywających się pod IP należące do innych osób lub podmiotów. Zabrania się używania w nick'ach cudzych nazwisk a także nazw znanych marek, klubów i innych nazw własnych sugerujących reprezentację. Nie dotyczy to administratorów i moderatorów - dane te są publicznie jawne.
18.Na forum nie ma miejsca na wszelkie prywatne animozje, zachowania agresywne i prowokacyjne. Powstrzymaj emocje i dyskutuj merytorycznie w duchu poszanowania zasad współżycia społecznego.
19.Zabroniona jest wszelka reklama agencji towarzyskich, napojów alkoholowych oraz wyrobów nikotynowych, a także firm oferujących powyższe towary i usługi. Zabrania się umieszczania linków do stron o tematyce erotycznej, a także reklamujących towary i usługi wymienione wyżej. Niewskazana jest również reklama innych towarów i usług. Decyzja co do usunięcia postów zawierających reklamę należy do administratora i moderatorów i jest ostateczna
20.Treści sprzeczne z prawem, regulaminem forum lub ideą działania forum będą usuwane przez administratorów podobnie jak treści naruszające prawo i dobra osób trzecich. Decyzje o usunięciu lub przesunięciu postów, nakładaniu kar i ograniczeń są ostateczne. Moderacja obejmuje usuwanie lub ukrywanie części lub całości tekstu lub grafiki zamieszczonej przez użytkowników zarówno w treści postu jaki i w avatarze i podpisie, może też oznaczać usunięcie całych postów lub nawet tematów.
21.Do czytania forum nie jest wymagana rejestracja. Rejestrując się na forum podejmujesz decyzję o aktywnym uczestnictwie w dyskusji. Konta nieaktywnych użytkowników będą usuwane.
22.Treści zapisane na forum, w tym dane użytkownika, posty, dyskusje i komentarze stają się integralną częścią bazy forum. Wyrażasz zgodę na ich przechowywanie i przetwarzanie na zasadzie wyłączności przez serwis www.miedzyrzecze.org.pl. W przypadku rezygnacji z dalszego użytkowania forum oraz złożenia prośby o usunięcie konta użytkownika prośby te rozpatrywane są indywidualnie przez administratorów i tylko do nich należy ostateczna decyzja w tej sprawie.
23.Wyrażasz zgodę na otrzymywanie pocztą informacji mailowej o aktualnościach dotyczących forum. Wiadomości wysyłane do użytkowników z informacjami na temat spraw bieżących forum mogą zawierać treści reklamowe.
24. Zamieszczone zasady korzystania z forum stosuje się per analogia do zamieszczania komentarzy oraz wpisów w księdze gości serwisu www.miedzyrzecze.org.pl Akceptując regulamin forum zobowiązujesz się do jego przestrzegania. Akceptujesz również regulamin po wszystkich zmianach dokonanych przez administrację forum. Natarczywe łamanie regulaminu może zostać ukarane ostrzeżeniem, banem a nawet kasacją konta.


ENGLISH While the administrators and moderators of this forum will attempt to remove or edit any generally objectionable material as quickly as possible, it is impossible to review every message. Therefore you acknowledge that all posts made to these forums express the views and opinions of the author and not the administrators, moderators or webmaster (except for posts by these people) and hence will not be held liable. You agree not to post any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-oriented or any other material that may violate any applicable laws. Doing so may lead to you being immediately and permanently banned (and your service provider being informed). The IP address of all posts is recorded to aid in enforcing these conditions. You agree that the webmaster, administrator and moderators of this forum have the right to remove, edit, move or close any topic at any time should they see fit. As a user you agree to any information you have entered above being stored in a database. While this information will not be disclosed to any third party without your consent the webmaster, administrator and moderators cannot be held responsible for any hacking attempt that may lead to the data being compromised. By clicking Register below you agree to be bound by these conditions.

Stopka forum/Board footer

Powered by PunBB
© miedzyrzecze.org.pl