Ogłoszenie

Witamy na forum internetowym Międzyrzecza. Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem i jeszcze nie przedstawiłeś/aś się nam w wątku "Forumowicze o sobie ..." bardzo prosimy o uzupełnienie wpisu. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu forum.
Administratorzy: LeM, Monter. Kontakt: poczta@miedzyrzecze.org.pl

#1 2009-09-22 10:14:34

LeM
Administrator
Od/From: Międzyrzecze
Zarejestrowany/Registered: 2007-06-18
Posty/Posts: 1484

Bociany z nadajnikami satelitarnymi

Na prośbę forumowiczów do działu "Nasza Przyroda" dodałem nowy temat "Bociany z nadajnikami satelitarnymi", jednocześnie przeniosłem tu wątek o tej samej nazwie z działu "Obserwacja bociana białego - Inne projekty". Dzięki tej zmianie możliwe będzie indywidualne śledzenie losów poszczególnych sztuk. Pomysłodawcą i gospodarzem tego niezwykle ciekawego tematu jest Wega. W imieniu swoim i moderatorów gratuluję świetnego pomysłu i życzę wielu ciekawych wpisów smile

#2 2009-09-22 11:59:15

wega
Gość/Guest

Re: Bociany z nadajnikami satelitarnymi

Dziekuje LeM'ie za przychylnosc smile Jesli moge wyrazic w tym miejscu moje niesmiale marzenie, to bylabym szczesliwa, gdyby tak jeszcze kazdy bocian mial swoj osobny podtemat wink Jestem pewna, ze kazda z dziewczyn przenioslaby swoj post , bez niepotrzebnego obarczania Cie ta praca smile

PS. Jesli jest to niemozliwe, to i tak bede szczesliwa big_smile

#3 2009-09-22 12:24:47

LeM
Administrator
Od/From: Międzyrzecze
Zarejestrowany/Registered: 2007-06-18
Posty/Posts: 1484

wega napisał/wrote:

Jesli moge wyrazic w tym miejscu moje niesmiale marzenie, to bylabym szczesliwa, gdyby tak jeszcze kazdy bocian mial swoj osobny podtemat wink

Wego, dokładnie tak możesz zrobić (podobnie jak to jest przy innych bocianich projektach).

Jeśli założysz wątek o nazwie "Max", będzie w nim można wklejać posty dotyczace tego boćka.
Inny wątek możesz założyć dla boćka "Gertrud" itd.
Liczba wątków może być dowolna smile

Mogę pomóc w założeniu nowych wątków ale lepiej będzie jak wątki założy pomysłodawca i gospodarz tematu smile

wega napisał/wrote:

Jestem pewna, ze kazda z dziewczyn przenioslaby swoj post , bez niepotrzebnego obarczania Cie ta praca smile

Wego, nawet gdybym chciał, nie moge przenieść postów. Admin nie ma takich uprawnień.
Gdybym je "przepisał", wszystkie byłyby wklejone jako LeM-a, a to byłaby nieprawda. Natomiast nie ma możliwości, żebym przeniósł np. Twojego posta i podpisał "Wega". I dobrze, że nie ma takiej możliwości smile

Według mnie nie trzeba nic przenosić. Do dzisiaj był jeden wspólny wątek a od dzisiaj można założyć nowe wątki (oddzielnie dla każdego "boćka z antenką" smile ) i kontynuować.

Pozdrawiam.

#4 2009-09-22 14:57:52

wega
Gość/Guest

... i wszystko jasne smile  dziekuje LeM'ie za chec pomocy, ale mysle, ze dam sobie rade smile

Pozdrawiam.

Stopka forum/Board footer