Miedzyrzecze.org.pl

Witamy na forum Międzyrzecza (powiat bielski, gmina Jasienica)

Nie jesteś zalogowany./Not logged in

Ogłoszenie

Witamy na forum internetowym Międzyrzecza. Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem i jeszcze nie przedstawiłeś/aś się nam w wątku "Forumowicze o sobie ..." bardzo prosimy o uzupełnienie wpisu. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu forum.
Administratorzy: Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza, Monter.

#201 2018-05-03 16:51:18

gama
super forumowicz

Re: Wycieczki za Olzą i nie tylko.

Aniu, nasza dzielna podróżniczko i zbieraczko wszystkiego, co piękne smile
Nie pisałam nic od października, aż wstyd! Śledziłam Twoje wycieczki we wspaniałe miejsca, malownicze i urokliwe.
Podoba mi się wszystko - trudno tu odnieść się do wszystkich "pamiątek". Można Ci jedynie pozazdrościć wspomnień z tak pięknych okolic smile - zarówno po naszej, jak i po Waszej stronie. No i Karwinę nam przybliżasz, to szczególnie miłe smile.
Przyznam, że długo zatrzymałam się przy zdjęciu nr 5 z 17 października - jesień w Koszarzyskach. Ten nieco zamglony widok z góry na kapliczkę otoczoną jesienną przyrodą jest dla mnie szczególnie urokliwy.
No i dla każdego Bocianoluba oczywiście boćki, gdziekolwiek by one nie "mieszkały". No a jeszcze w M. to już pełen komfort smile

Dziś zaczęłaś pięknym wierszem i jednocześnie piosenką o Równicy.
Podziwiam piękne górskie okolice, tylko powoli spacerować i patrzeć, patrzeć i patrzeć.
Dziękuję z całego serca za wspaniałe wspomnienia ze wszystkich wycieczek, pozdrawiam Cię bardzo serdecznie. Dostarczasz wszystkim mnóstwo piękna, miłości do przyrody i pięknych zakątków smile

Stopka forum/Board footer