Miedzyrzecze.org.pl

Archiwum forum Międzyrzecza

Nie jesteś zalogowany./Not logged in

Ogłoszenie

PRZEGLĄDASZ ARCHIWUM MIĘDZYRZECZA

#1 2010-04-06 00:23:19

LeM
Administrator
Od/From: Międzyrzecze

2010 - Poznajmy się!

Tworzymy coraz liczniejszą społeczność osób zafascynowanych Naszą Przyrodą. Jesteśmy uczestnikami projektu obserwacji gniazda jednego z najciekawszych ptaków - bociana białego. Proponuję by każdy kto ma na to ochotę w tym wątku się przedstawił.

Ja jestem LeM - mieszkam w Międzyrzeczu Górnym koło Bielska-Białej. Jestem tu, bo bardzo podoba mi się projekt obserwacji gniazda bociana. Dzięki temu projektowi spotkałem wielu Przyjaciół. Bezinteresownych, chętnie poświęcających swój czas dla wspólnego dzieła. Chciałbym, żeby zawsze byli z nami.

#2 2010-04-06 08:01:26

zawisza
super forumowicz

Re: 2010 - Poznajmy się!

Moi drodzy, moje pseudo to Zawisza, obserwuje miedzyrzeckie bociany z Paryza. Bardzo ucieszylem sie trafiajac zupelnie przypadkiem w 2009 roku na strone Monitoring bociana bialego w Miedzyrzeczu Gornym. Zainteresowany projektem zaczalem  uczeszczac forum jako gosc. Bardzo podoba mi sie pomysl obserwacji zwierzat, a szczegolnie ptakow, uwielbiam te stworzenia. Do tego nasi forumowicze sa osobami do ktorych z biegiem czasu sie przywiazalem. I tak chyba juz zostanie- dopoki bedziecie pragneli rozwijac projekt monitoringu, bede Wam wiernie towarzyszyl. smile

Ostatnio edytowany przez/Last edit zawisza (2010-04-06 08:02:34)

#3 2010-04-06 10:28:58

Ania-czechy
legenda forum
Od/From: Karviná ČR

Re: 2010 - Poznajmy się!

Jesteśmy Anią i Kazkiem, małżeństwem z Karviny - ČR.
Należymy do wspaniałej rodziny Bocianolubów od 2007 roku. Interesujemy się podglądaniem bocianów nie tylko dzięki monitoringu, lubimy też być z nimi na żywo, podjeżdżając wiosną pod gniazda przeważnie na terenie Polski, niedaleko naszego miejsca zamieszkania.
W zeszłym roku latem, odwiedziliśmy Międzyrzecze, które zauroczyło nas swym położeniem w samym sercu Beskid, zadziwiło pięknem i ciszą.
Spotkaliśmy tu wielu łaskawych, pracowitych i poświęcających się danemu tematu Ludzi i jest nam z Nimi dobrze. Ośmielam się powiedzieć, że od pamiętnego dnia w 2009 roku jesteśmy Ich nowymi przyjaciółmi.

Stopka forum/Board footer