Miedzyrzecze.org.pl

Witamy na forum Międzyrzecza (powiat bielski, gmina Jasienica)

Nie jesteś zalogowany./Not logged in

Ogłoszenie

Witamy na forum internetowym Międzyrzecza. Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem i jeszcze nie przedstawiłeś/aś się nam w wątku "Forumowicze o sobie ..." bardzo prosimy o uzupełnienie wpisu. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu forum.
Administratorzy: Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza, Monter.

#1 2008-11-16 19:49:02

Kalinka
super forumowicz
Od/From: tych z Międzyrzecza
Zarejestrowany/Registered: 2008-09-10
Posty/Posts: 3836

Nasze Międzyrzecze w obiektywie

LeM napisał/wrote:

Czy proponujesz Kalinko przygotowanie albumu najciekawszych zdjęć międzyrzeckich forumowiczów?

I tak i nie.
Miałam na myśli stworzenie takiego tematu, w którym KAŻDY chętny chce pochwalić się swoim zdjęciem Międzyrzecza. Mógłyby je wówczas umieścić w odrębnym wątku. Kto miałby ochotę mógłby opisać takie zdjęcie, ale nie byłoby to warunkiem koniecznym do umieszczenia zdjęcia. Mile widziany byłby opis obszerny, zachęcający odwiedzić dane miejsce. Całość w przyszłości mogłaby spełniać jakby funkcję "przewodnika" po Międzyrzeczu dla osób, które chciałby spędzić u nas np. popołudnie.

LeM napisał/wrote:

Wraz ze zdjęciami dowolnej natury, byle wykonanymi przez osoby, któe je wklejają?

O tym nie myślałam, ale czytajac dalej Twoją propozycję LeM'ie widzę tego duże plusy.

LeM napisał/wrote:

Jeśli tak, to powinniśmy najpierw utworzyć inny wątek, gdzie takie zdjęcia moglibyśmy wklejać, samodzielnie podpisując je, co przedstawiają. Aby zabawa była ciekawsza moglibyśmy ustalić jakiś regulamin, np. że każdy wkleja nie więcej niż trzy zdjęcia w tygodniu. Po jakimś czasie poprzez typowanie wybralibyśmy najciekawsze zdjęcia do przygotowania takiego albumu. Album mógłby być dwuczęściowy - w pierwszej części Nasze Międzyrzecze, a więc zdjęcia z bieżącego wątku,

oraz zdjęcia dodane przez innych użytkowników forum przedstawiające Międzyrzecze

LeM napisał/wrote:

w drugiej części Nasze Zdjęcia, a więc te, o których teraz dyskutujemy.

czyli zdjęcia dowolnej natury.

Czy tak mogłoby to wyglądać?

#2 2008-11-16 20:23:06

LeM
Administrator
Od/From: Międzyrzecze
Zarejestrowany/Registered: 2007-06-18
Posty/Posts: 1485

Re: Nasze Międzyrzecze w obiektywie

Kalinka napisał/wrote:

Miałam na myśli stworzenie takiego tematu, w którym KAŻDY chętny chce pochwalić się swoim zdjęciem Międzyrzecza. Mógłyby je wówczas umieścić w odrębnym wątku. Kto miałby ochotę mógłby opisać takie zdjęcie, ale nie byłoby to warunkiem koniecznym do umieszczenia zdjęcia. Mile widziany byłby opis obszerny, zachęcający odwiedzić dane miejsce. Całość w przyszłości mogłaby spełniać jakby funkcję "przewodnika" po Międzyrzeczu dla osób, które chciałby spędzić u nas np. popołudnie.

Teraz rozumiem. W takim razie proponuję zmienić nazwę tego wątku na "Nasze Międzyrzecze w obiektywie". Każdy będzie mógł wklejać tu dowolne zdjęcia, ale tylko z Międzyrzecza.

Druga propozycja to dowolne zdjęcia wykonane przez międzyrzeczan (fauna, flora, krajobrazy, podróże, cokolwiek). Tu moglibyśmy utworzyć wątek o nazwie "Nasze Fotografie". Nie wiem, jakie będzie zainteresowanie ale wiem, że paru zapalonych fotografów w Międzyrzeczu mieszka. Na próbe go utworzę.

#3 2008-11-16 20:35:18

Kalinka
super forumowicz

Bardzo fajnie brzmi temat: "Nasze Międzyrzecze w obiektywie".

Miałabym jeszcze jedną propozycję LeM'ie, tylko nie wiem czy nie przesadzę.
Mianowicie utworzyć podforum tak jak serwis, forum samorządowe, książka itd. aby powstało coś jakby kącik rozmaitości. Tam moglibyśmy przenieść kilka wątków z forum oraz byłoby to miejsce, gdzie może pewnego dnia, kto wie? jeden z forumowiczów umieści jakiś przepis kulinarny, anegdotę, swój wiersz itp. Chyba to miałam napisaś w serwisie ;(

#4 2008-11-16 20:42:14

LeM
Administrator

Kalinka napisał/wrote:

Mianowicie utworzyć podforum tak jak serwis, forum samorządowe, książka itd. aby powstało coś jakby kącik rozmaitości.

Forum "Rozmaitości" utworzyłem.
A teraz pierwsza propozycja zdjęcia z Międzyrzecza:

http://www.mroczko.com.pl/zdjecia/Mcze/kotek1.jpg
Wspomnienie po starej jabłoni, Międzyrzecze.

#5 2008-11-23 14:16:16

LeM
Administrator

http://www.mroczko.com.pl/zdjecia/Mcze/ZimaStrazacka.jpg
Zima na Strażackiej, rok 2001

#6 2008-11-23 17:30:15

Kalinka
super forumowicz

http://s1.zapodaj.net/images/51591269.jpg

Dodam tylko, że zdjęcie zrobiono w 2000 roku

#7 2008-11-26 22:52:39

LeM
Administrator

http://www.mroczko.com.pl/zdjecia/Mcze/fauna.jpg
Międzyrzecka fauna

#8 2008-11-26 23:14:25

Kalinka
super forumowicz

Ale ich duuużo smile Czy mogę zapytać, w którym miejscu Międzyrzecza zrobiłeś LeM'ie to zdjęcie?

#9 2008-11-26 23:20:04

LeM
Administrator

Zdjęcie zostało wykonane na łąkach w pobliżu ulicy Strażackiej.

#10 2008-11-27 09:12:30

dana
Gość/Guest

tegoroczne bociany w Międzyrzeczu
http://naforum.zapodaj.net/images/46618135.jpg

http://naforum.zapodaj.net/images/34771052.jpg

Stopka forum/Board footer