Miedzyrzecze.org.pl

Archiwum forum Międzyrzecza

Nie jesteś zalogowany./Not logged in

Ogłoszenie

PRZEGLĄDASZ ARCHIWUM MIĘDZYRZECZA

#1 2013-09-11 12:13:10

monitoring sportu
Gość/Guest

Obywatelski Monitoring Sportu

W zdrowej gminie zdrowy sport

Sprawdź, jak lokalne władze wspierają aktywność fizyczną mieszkańców. Czy liczą się z ich potrzebami i czy rozsądnie oraz efektywnie gospodarują pieniędzmi z podatków?

Gminy powinny tworzyć swoją politykę sportową wspólnie z mieszkańcami - słuchać ich opinii, badać potrzeby, konsultować dokumenty i decyzje. Wtedy można mieć pewność, że pieniądze z naszych podatków nie zostaną wydane na nikomu niepotrzebny stadion czy interesujące mało kogo zajęcia sportowe.
A jak jest w Twojej gminie? Wejdź na www.siecobywatelska.pl i weź udział w Obywatelskim Monitoringu Sportu. Dowiesz się, „co w sporcie piszczy” i sprawdzisz, czy lokalne władze godzą się, by mieszkańcy je kontrolowali.

Proponujemy:
•    dwa bezpłatne szkolenia w okolicach Warszawy
•    zwrot kosztów poniesionych podczas monitoringu
•    wspaniałą atmosferę współpracy z innymi odważnymi mieszkańcami z całej Polski, którzy nie boją się patrzeć władzom na ręce.

Aby uzyskać więcej informacji, wystarczy wejść na stronę http://siecobywatelska.pl/1,355,w_zdrow … port.html, zadzwonić na numer 22 844 73 55 lub napisać maila na adres: agnieszka.zdanowicz@siecobywatelska.pl Na pytania odpowiada Agnieszka Zdanowicz, opiekunka monitoringu sportu.
Serdecznie zaprasza Sieć obywatelska – Watchdog Polska.
Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej

 

Stopka forum/Board footer

Powered by PunBB
© miedzyrzecze.org.pl