Miedzyrzecze.org.pl

Archiwum forum Międzyrzecza

Nie jesteś zalogowany./Not logged in

Ogłoszenie

PRZEGLĄDASZ ARCHIWUM MIĘDZYRZECZA

#1 2012-06-02 15:18:12

LeM
Administrator
Od/From: Międzyrzecze

Forumowicze o sobie ...

Witam.

Na naszym forum ukształtował się miły zwyczaj, polegający na tym, że forumowicze w kilku słowach przedstawiają swoją sylwetkę pozostałym. Miło nam będzie jeśli napiszecie, w jakim regionie Polski lub miejscowości mieszkacie, czym się zajmujecie, jakie są Wasze zainteresowania itp. W tym wątku jest miejsce, aby o tym napisać.

Kilka słów o mnie:

Na imię mam Leszek, mieszkam od urodzenia w Międzyrzeczu. Zawodowo zajmuję się informatyką oraz genetyką i hodowlą zwierząt. Od 2007 roku wspólnie z przyjaciółmi administrujemy serwisem internetowym oraz forum Międzyrzecza. Interesuję się sportem, w tym głównie snookerem, siatkówką, trochę piłką nożną i tenisem. Lubię muzyką aczkolwiek nie jestem fanem jakiegoś konkretnego gatunku. Jestem amatorem-fotografem, używam dwóch aparatów - Panasonic DMC FZ-30 oraz Panasonic LX5. Wszystkich forumowiczów serdecznie pozdrawiam i zapraszam do aktywnego korzystania z naszego forum.

LeM zmarł 08.12.2014 roku.

#2 2012-06-02 16:24:10

Monter
Administrator
Od/From: Międzyrzecze Górne

Re: Forumowicze o sobie ...

Witam!

W Międzyrzeczu mieszkam dwanaście lat, wcześniej mieszkałem w Bielsku-Białej. Niegdyś Międzyrzecze znajdowało się na peryferiach miasta Bielska, dzisiaj w moich oczach jest inaczej big_smile
Z serwisem www Międzyrzecza związany jestem od 2009 roku, kiedy to rozpoczynaliśmy projekt monitoringu gniazda bociana białego. Stanąłem wtedy po "praktyczno-fizycznej" stronie projektu. Forum śledziłem "od zawsze", jednak aktywnie uczestniczę w nim od roku (Właśnie się zorientowałem, że pierwsza rocznica minie za trzy dni).
Tak jak LeM lubię fotografię, od niedawna jestem posiadaczem aparatu Fuji Finepix HS 25 EXR, wcześniej pstrykałem na Kodaku Z710. Poza "lubieniem" fotografii w zasadzie niewiele o niej wiem. Uczę się jej i prawdopodobnie zajmie mi to wiele czasu smile

Pozdrawiam
Monter

#3 2012-06-02 17:06:58

Kalinka
Moderator
Od/From: tych z Międzyrzecza

Witam,

Mieszkam w Międzyrzeczu odkąd pamiętam wink, a tak poważniej to od urodzenia. Z serwisem jestem związana już blisko cztery lata. Dzięki tej stronie zainteresowałam się bocianami a następnie wszystkimi gatunkami ptaków.  Stało się to moją pasją.  Lubię fotografować, choć w tej dziedzinie jestem cały czas amatorką.  W miarę możliwości staram się spędzać czas zwłaszcza na podglądaniu i obserwacji przyrody. Dlatego lubię m.in. spacery i podróże.

Pozdrawiam,
Kalinka

#4 2012-06-02 18:42:38

Kazek-czechy
super forumowicz
Od/From: Karviná ČR

Witam serdecznie.

Jak tak ładnie przedstawili się nam nasi administratorowie i moderator , to wielkim grzechem było by nie pójść w ich ślady.
Mieszkam w Karwinie w republice czeskiej. Jestem emerytowanym górnikiem. W kopalni przepracowałem ponad 30 lat z tego 24 jako ratownik górniczy. Międzyrzeckie forum zaproponowała nam  Kola jak jeszcze byliśmy użytkownikami Ustrońskiego forum. Po pierwszej wizycie Międzyrzecza postanowiliśmy związać naszą przyszłą działalność właśnie z Międzyrzeczem które nam bardzo się spodobało. Jesteśmy szczęśliwi że zostaliśmy tu tak gorąco przyjęci i czujemy się tu naprawdę jak w domu. (jeżeli kogoś myli że piszę w liczbie mnogiej to dlatego że chyba w podobnym duchu wypowie się i Ania) I tak jestem zalogowany w Międzyrzeczu od połowy czerwca 2009. Tak samo jak szanowni poprzednicy lubię bociany i przyrodę. Lubię pstrykać zdjęcia, i chociaż nie są najlepsze to są dawane z chęcią pokazania tego co wydało mi się ciekawe. smile

Pozdrawiam serdecznie
Kazek

#5 2012-06-02 19:11:40

Busik
Moderator
Od/From: Sosnowiec

Witam,

Na imię mam Marek, a tu po prostu Busik. Mieszkam w Sosnowcu, od urodzenia. Z forum związałem się dwa lata temu i wtedy też stałem się  ptakolubem smile  Jestem miłośnikiem przyrody i jej ochrony. Z zainteresowań to fotografia amatorska. Od niedawna stałem się posiadaczem nowego aparatu Fuji FinePix HS 30 EXR. Poprzedni i jeszcze ciągle używany to Canon PS A720 IS. Jak widać to typowo amatorski sprzęt, ale dla mnie wystarczający...
Kocham lasy. Tam czuję się najlepiej smile Z dala od ludzi w ciszy, słysząc tylko ptaki i wiatr w koronach drzew...
Moim częstym miejscem na wypady jest Jura krakowsko częstochowska. Starczy! big_smile

Pozdrawiam serdecznie Busik smile
P.S.
Nie mam psa, ale mam trzy bociany big_smile

Ostatnio edytowany przez/Last edit Busik (2012-06-06 16:21:38)

#6 2012-06-03 16:29:30

zawisza
super forumowicz

Witam wszystkich serdecznie. Zaczalem byc uzytkownikiem naszego forum w 2009 roku i od tego czasu bardzo czesto tu zagladam. Sporo lat mieszkalem w Zywcu kolo Bielska, od 10 lat mieszkam we Francji. Moja pasja i zawodem jest malarstwo na porcelanie. Kocham rowniez przyrode, co pewnie mnie do forum miedzyrzeckiego przyciagnelo.
Dzis juz mniej moge sobie pozwolic na spacery gorskie, lecz zawsze jak tylko mam okazje powracam do Beskidow by moc sie napelnic ich zapachem, kolorami i atmosfera.
Acha, i lubie wierszowac, pisanie mnie zawsze przyciagalo. smile
Pozdrawiam-
zawisza

#7 2012-06-03 17:29:08

Ania-czechy
legenda forum
Od/From: Karviná ČR

Witajcie.

Jestem Ania. Ania, emerytka z Czech. Urodziłam się w Bystrzycy nad Olzą, można by powiedzieć po drugiej stronie Czantorii. W Karwinie mieszkam razem z Kazkiem 41 lat. Z zawodu jestem rehabilitantką, dziś już modniej zwany zawód - fizioterapeuta.  Pracę zawodową wykonywałam 42 lata.
Latem 2009 roku, po raz pierwszy odwiedziliśmy z Kazkiem Międzyrzecze, które mnie zauroczyło. Przyjęcie nas pod wspólny dach było wtedy spontaniczne i bardzo, bardzo serdeczne. I to był powód ku temu, by pozostać tu na trwało!
Moje ulubione miejsce to Tatry. Lubię też spędzać wolny czas w przyrodzie gdziekolwiek i kiedykolwiek od wiosny do zimy. Lubię fotografować rzeczy poważne i ... zwariowane!
Cenię sobie przyjaźń, serdeczność i dobre, wzajemne stosunki międzyludzkie.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie smile

Ostatnio edytowany przez/Last edit Ania-czechy (2012-06-04 15:00:39)

#8 2012-06-03 21:58:46

paela
super forumowicz
Od/From: Chorzów

Witam , na forum jestem dokładnie trzy lata, przyciągnęły mnie tu bociany - i ludzie oczywiście wink

Mieszkam w mieście i zazdroszczę Międzyrzeczanom obcowania z przyrodą na co dzień.
Mnie pozostaje balkon, ogródek działkowy i byle jakie trawniki pod domem .
O aparacie nie napiszę, bo też jest byle jaki lol
Psa mam za to dużego - czarnego big_smile

To tak tyle w skrócie smile

Ostatnio edytowany przez/Last edit paela (2012-06-03 21:59:36)

#9 2012-06-03 23:10:37

sula
super forumowicz

Witam

Podobnie jak Ania i Kazek jestem już wolna od kieratu zawodowego smile  Ale do tej pory nie uwolniłam się od nałogu, w który wpadłam w 2007 roku i dotąd jestem w jego sidłach big_smile Zaczęłam wtedy poznawać bociany, będąc użytkownikiem innego forum. Tutaj jestem od 2009 roku. Mieszkam w Częstochowie. Piękne tereny Jury miałam tuż obok ale nie miałam czasu, żeby je oglądać. Nadrabiam te zaniedbania od jakiegoś czasu smile  Zdjęcia robię tak jak umiem big_smile aparat mam, jaki mam (jakiś Canon) ,ale zawsze pamiątki z wycieczek mi zostają smile

Pozdrawiam i zapraszam na Jurę smile

#10 2012-06-04 12:01:58

Urszula
super forumowicz
Od/From: Warszawa

Witam, na tym forum jestem już trzy lata smile
Mieszkam w mieście, w którym za kilka dni zagra Polska z Grecją na Euro 2012 big_smile
Pracuje zawodowo w bardzo dużej firmie transportowej. Tatry oraz podróże małe i duże to moja specjalność oczywiście w ramach urlopu. Bardzo lubię fotografować smile
Ps. Też mam psa, dużego i czarnego big_smile

#11 2012-06-04 12:58:50

AJ
użytkownik

Siemka, też się przedstawię, co mi tam wink
Mam na imię Andrzej, w Międzyrzeczu mieszkam od 18 lat, póki co się uczę i pracuje w "marketingu" big_smile
Lubię dobrą zabawę i jeszcze lepszą muzykę smile
PS. Nie mam psa, ale mam rodzeństwo big_smile

#12 2012-06-05 21:01:50

TUr
bywalec

Witajcie!
Mam na imię Tomek, jestem rodowitym Międzyrzeczaninem. Na forum jestem od 2007 roku.
Właśnie sobie uświadomiłem, że jutro tj. 6 czerwca mija trzecia rocznica założonego przeze mnie wątku Ptaki Międzyrzecza.
Ptaki to jedna z moich pasji. Najpierw obserwacje, a później także fotografia - oczywiście amatorska (jakoś musiałem udowodnić żonie, że na pewno widziałem Pliszkę siwą smile )
Mam też Labradora, który płoszy mi ptaki nad wodą, rybki w akwarium 126l. No i jeden sezon byłem "karmnikowym" W sumie dobrze się tu czuję razem z innymi "Ptasiarzami".
Pozdrawiam Was serdecznie.
                                              TUr

Ostatnio edytowany przez/Last edit TUr (2012-06-08 08:48:17)

#13 2012-06-05 21:30:05

EmKa
użytkownik

Witam smile
Nie jestem rodowitą Międzyrzeczanką, a zaledwie od 6 lat.
Forum jest dla mnie żywym źródłem informacji o Międzyrzeczu, chociaż sama zdjęć nie robię uwielbiam oglądać te, które umieszczacie na forum big_smile , lubię czytać Wasze ambitne, nastrojowe wiersze, bawić się z Wami prostymi rymowankami.
Aha: mam i rodzeństwo, i psa, i rybki, i mojego kochanego męża - rodowitego Międzyrzeczanina lol
Pozdrawiam
EmKa

#14 2012-06-06 23:24:20

embasia
użytkownik

Witam smile
Mam na imię Basia, w Międzyrzeczu mieszkam prawie od trzydziestu lat i- jako że pochodzę z nizin- niezmiennie zachwycają mnie międzyrzeckie widoczki z górami w tle. Na forum nie wpisuję się zbyt często, lecz od samego początku zaglądałam tutaj LeMowi przez ramię smile Podziwiam Wasze fotografie, pomysły i cieszę się że mamy tutaj tak wiele przyrodniczych wątków.Z zawodu jestem zootechnikiem,zrozumiałe jest więc,że darzę sympatią "wszelkie stworzenia małe i duże" a w szczególności bociany. W ostatnim sezonie zimowym doglądałam ptaszków w karmniku on-line,wiecie już więc,że nasz ogród odwiedza ich cała gromadka smile. Nasi domowi ulubieńcy to roczna czarna kotka Kornelia i ośmioletnia suczka Ajka. Ajka jest Berneńczykiem i z racji swoich rozmiarów to raczej ona wyprowadza mnie na spacery, niż ja ją smile. Właśnie na tych spacerach  poznałam piękno międzyrzeckich krajobrazów i przyrody,zaczęłam też amatorsko robić zdjęcia (aparaty te same co LeM ).Lubię słuchać muzyki (takiej dla pań w średnim wieku wink - moim ulubionym wykonawcą jest Chris de Burgh, Stare Dobre Małżeństwo i podobne w tym stylu.
Pozdrawiam Was serdecznie i zapraszam do odwiedzania Międzyrzecza nie tylko na stronie internetowej lecz także na żywo smile

#15 2012-06-07 08:46:27

pstynka
super forumowicz
Od/From: Chorzów

Witam .
Mam na imię Krystyna, mieszkam w dużym mieście. Mając ochotę pobyc na łonie natury wystarczy że wyjdę z moim pieskiem Karo na spacer. Moje osiedle graniczy z Parkiem Śląskim. Bociany towarzyszą mi w domu i w pracy dzięki przekazowi z kamer i forum z Międzyrzecza. Czasem ,kiedy czas pozwala sama coś napiszę.
Serdecznie wszystkich pozdrawiam.

#16 2012-06-21 01:26:59

adnaw
legenda forum

Witam,
    jestem na forum od trzech lat. Skorzystałam z uprzejmości Administratora LeMa,
    kiedy umożliwił zapisywanie tutaj naszych spostrzeżeń przy obserwacji bocianich
    gniazd ( i nie tylko) - i dzielenia się nimi z Innymi.
    To jest mój sposób na oderwanie się od trosk dnia codziennego ...

Pozdrawiam Wszystkich smile
           adnaw.

#17 2012-06-21 16:28:44

Storczyk
użytkownik

Witam wszystkich:)

Mieszkam w województwie małopolskim. Uwielbiam Pieniny a także Gniewka i Wisełkę z Gniewna:)smile
Lubię spacery i jazdę na rowerze.

A także obserwować ptaki na swojej działce.

Ostatnio edytowany przez/Last edit Storczyk (2012-06-21 16:29:51)

#18 2012-06-21 18:40:52

olik
super forumowicz
Od/From: kędzierzyn-koźle

Witam
Mam na imię Oliwia . Na forum " olik" bo tak mówią mi zdrobniale. Mieszkam od urodzenia w Kędzierzynie- Koźlu a od 2007 w Starym Koźlu ( 4km od k-k) . Na forum trafiłam przypadkiem szukając wiedzy na temat naszych ulubieńców - bocianów smile  i tak pozostałam. Jestem mamą 3,5 letniej Letycji , mamy dwa psy a od miesiąca nawet kurki nioski i dwie kaczki smile .
W wolnych chwilach lubię robić zdjęcia i udawać się na wycieczki .
Serdecznie pozdrawiam forumowiczów .
A to my

http://www.allegaleria.pl/images/rsgs6twrbnwd7dgbct7v_thumb.jpg

#19 2012-06-22 21:01:39

gama
super forumowicz

Witam Wszystkich serdecznie smile
Dziś minęły 2 miesiące, odkąd się "wprowadziłam" do Międzyrzecza. Hmm - najtrudniej pisać o sobie, więc króciutko. Mieszkam w Wielkopolsce od urodzenia, a to było tak dawno, że nie pamiętam smile.
Kocham Świat w pełnym tego słowa znaczeniu. W każdym centymetrze życia szukam pozytywów i znajduję, a więc jestem optymistką. Pomagają mi w tym szerokie i dobre kontakty z młodzieżą, dzięki temu nie mam czasu się zestarzeć. Mam też wypróbowanych i dobrych przyjaciół. Ktoś powiedział, że "prawdziwy jest ten, do którego można zadzwonić o 4 nad ranem.."- muszę spróbować, dziś zrobię test - kto się odezwie smile. Kocham ptaki, ich piękny śpiew to najlepszy rodzaj muzyki (wszak nie bez kozery jestem "gama") ..Nie tylko śpiew ptaków, kocham wszystkie zwierzęta ( oprócz komarów).. Lubię dobre książki, wszelkie gatunki muzyki oraz sport, a głównie piłkę ręczną, siatkówkę, nożną i żużel. Kiedyś grałam troszkę w siatkówkę..."Ale to już było..."
Staram się tutaj włączać w życie forum, które jest piękne, bogate w treści i formę. Dziękuję wszystkim, którzy cierpliwie uczyli mnie  stawiać pierwsze kroki - już trochę chodzę i mnie widać..

Pozdrawiam z uśmiechem Wszystkich, życzę miłej współpracy, a jako, że lato się właśnie zaczęło - pięknych i słonecznych wakacji (a boćki i inne stworzenia niech nam rosną )
A niby miało być króciutko.....smile

#20 2012-06-22 22:06:50

aniołek
bywalec

Kilka słów o sobie :  Mam na imię Basia,  od lat mieszkam w Międzyrzeczu. Jeżeli chodzi o zainteresowania to śmiało mogłabym się podpisać pod Embasią - wciąż zachwycają mnie nasze Beskidy, kocham przyrodę i zwierzęta. Uwielbiam czytać książki no i czasem napisze mi się jakiś wierszyk smile
Na międzyrzeckim forum bywam od sezonu monitoringu bociana 2009; oprócz obserwacji tych pięknych ptaków przyciągnęły mnie również wierszyki wpisane tu przez Grzegorza, potem Zawiszę, Anię,Jagodę, teraz Kalinkę. Przez te kilka lat przeżyłam z Wami wiele dni radości z dorastania bocianków, wiele wzruszeń...No i wiele wrażeń estetycznych oglądając piękne fotografie ( teraz również nowych użytkowników forum), piękne prace wykonane przez Zawiszę, Anię,Olika czy Paelę .Chociaż sytuacja rodzinna nie pozwala mi zbyt długo przebywać na forum to mam nadzieję,że nie skażecie mnie z tego powodu na banicję wink bardzo lubię bowiem zaglądać tutaj i cieszyć się Waszymi fotografiami, ciekawostkami czy wierszykami smile

Wszystkim ( starym i nowym) Użytkownikom forum dedykuję mój wierszyk i życzę udanego ciepłego lata smile

Zachwycona przyrodą i światem
od westchnienia dzień każdy zaczynam
że wciąż mogę tak cudne widoki
i zwierzęta, rośliny podziwiać...

Że w rytm życia znów mogę się wpisać
w jasne niebo posyłać spojrzenia
że za rękę wciąż mogę Cię ująć
że się w sercu wciąż rodzą marzenia...

#21 2012-06-23 17:07:08

SONIA
bywalec

Ja także, jak aniołek "...Zachwycona przyrodą i światem,
                                od westchnienia dzień każdy zaczynam,
                                że wciąż mogę tak cudne widoki i zwierzęta,
                                rośliny podziwiać..."

Jestem z Wami od niedawna, jednakże forum to, podczytywałam już w zeszłym roku, kiedy po raz pierwszy zetknęłam się z kamerami on-line bocianów i innych zwierząt.
Umyślnie, nie nadepnę nawet mrówki. Wciąż kocham życie, ludzi i zwierzęta. Lubię obcować z naturą i robić jej zdjęcia, najczęściej telefonem komórkowym (niestety). Uwielbiam śpiew ptaków, las, kwiaty.
Mieszkam w dużym zatłoczonym mieście w centrum kraju od bardzo wielu lat.
Pozdrawiam Wszystkich gorąco smile

#22 2012-06-25 00:11:26

canin
bywalec

Witam, dotarłem tutaj i ja smile
Mam na imię Piotr, mieszkam od urodzenia we wschodniej części Mazowsza, niedaleko stolicy, siłą rzeczy więc z poznanych tu forumowiczów najbliżej mi do Urszuli smile Regularnie zresztą bywam w Jej mieście.
Zawodowo za to mogę podać rękę Ani-Czechy  -  ja to też służba zdrowia, choć inna działka smile i ja jeszcze czynny zawodowo.
Z LeMem mógłbym wiele godzin spędzić oglądając snookera - ten rodzaj bilardu bardzo mi odpowiada. Siatkówka też. W ogóle sport mnie ciągnie w prawie każdym wydaniu, przesyt w zasadzie czuję tylko koszykówką.
Fotografia i ganianie za zwierzętami to 100% amatorstwa i zabawy. Daje mi to odprężenie, oderwanie się od gonitwy dnia codziennego. Wtedy tylko znajduję czas i chęć do przemyślenia różnych spraw.

Życzę wszystkim, żeby mieli jak najczęściej okazje i powody do cieszenia się życiem smile

#23 2012-06-25 09:47:06

Basia
super forumowicz
Od/From: Wieluń

Witam serdecznie smile

Moje imię jest moim nickiem - Basia.  Poznałam to forum dzięki koleżankom, które tu są i którym bardzo za to dziękuję. Przyjęta zostałam bardzo życzliwie. Dzięki  panującej na forum serdecznej atmosferze czuję się tu wspaniale, chociaż ostatnio  bardzo rzadko zaglądam, ale myślami zawsze jestem z Wami..
Lubię robić zdjęcia, przeważnie robię je komórką, więc nie są najlepszej jakości. Lubię czytać Wasze wiersze, oglądać zdjęcia chmur, wschodów i zachodów słońca, Kazkowych księżyców, kwiatów, bocianów i całej przyrody.

Dziękuję, że tu jestem i serdecznie Wszystkich pozdrawiam smile

#24 2012-06-25 18:42:05

Michasia
super forumowicz

Witam smile

Michasia to mój nick, a zarazem drugie imię.Mieszkam od zawsze w pięknej części naszego kraju,na  Podbeskidziu,około 10 km od gniazda w Międzyrzeczu.Zawodowo przez blisko 40 lat służyłam chorym.
Teraz jestem na emeryturze i mam nareszcie więcej czasu na realizację marzeń,długie spacery i wycieczki.
W wirtualnym świecie dopiero raczkuję.Ptaki podglądam drugi sezon i jestem nimi zafascynowana. Są na tym forum osoby, które mnie uczyły poruszać się w internecie i ptasim świecie. Bardzo serdecznie Im dziękuję.
Teraz każdy dzień jest zaproszeniem do tego, by coś odkryć,zaobserwować. Każdy dzień różni się od innych tysiącem znaczących drobiazgów.
Pozdrawiam Michasia smile

Ostatnio edytowany przez/Last edit Michasia (2012-06-25 18:42:34)

#25 2012-07-07 16:46:39

voyteck56
bywalec

Witam smile

Voyteck56 to nick łączący moje imię ( przekręcona angielszczyzna ) i numer domu w jakim pomieszkuję.
Jestem osobą młodą i oczywiście aktywną zawodowo. Mam wspaniałą żonę i 3 letniego synka. Jestem zarejestrowany na forum od ponad roku i w każdej wolnej chwili staram się informować Was o aktualnej sytuacji meteorologicznej pod tematem " Meteorologia na co dzień ". No i oczywiście mieszkam od urodzenia w Międzyrzeczu.
Z zawodu jestem nauczycielem matematyki i informatyki, ale nie pracuję w zawodzie. W każdej wolnej chwili przeglądam wszelkiego rodzaju radary meteorologiczne. Fotografia ? no cóż..... mój HTC Wildfire S ma matrycę 5 Mpx i to mi wystarczy smile . Jeśli chodzi o robienie "ładnych zdjęć" to mam od tego żonkę !

Pozdrawiam wszystkich

Ostatnio edytowany przez/Last edit voyteck56 (2012-07-07 16:47:50)

...bądzmy przygotowani na to co nieuniknione...

#26 2012-08-20 11:41:18

ewarz
super forumowicz

Witam. Jestem nowa na tym forum, zarejestrowałam się w maju tego roku.Zaglądam tu często z duża przyjemnością. Mam na imię Ewa.
Mieszkam w Poznaniu.Jestem emerytowaną nauczycielką języka francuskiego. Obok zainteresowań lingwistycznych związanych z moim zawodem ważne miejsce w moim życiu zajmuje przyroda. Wykorzystuję możliwości jakie daje internet , cieszy mnie zwłaszcza, że dzięki kamerom można obserwować na żywo ptaki i inne zwierzęta. Jestem codziennym gościem w Makovie, to fantastyczne miejsce i świetni ludzie.
Dużo czasu spędzam w ogródku działkowym,można powiedzieć, że uprawianie różnych roślin jest moim hobby.
Serdecznie wszystkich pozdrawiam
Ewa.

#27 2012-08-26 19:30:42

Luna
początkujący

Witam! Jestem z Koszalina. Obserwuje bocianie gniazdo w Przygodzicach od 2007 roku.  Bardzo lubię zwierzaki, ptaki. Interesuje mnie wszystko co dotyczy ich.

#28 2012-10-28 20:14:09

dorotasz
użytkownik

Witam!
Na imię mi Dorota. Mieszkam w Poznaniu. Jestem biologiem, pracuję jako nauczyciel. W wolnych chwilach lubię pracować na działce, czytać co się da i zaglądać do Makova.

#29 2013-01-11 23:48:14

wala
Gość/Guest

Witam
Jestem emerytką i mieszkam w Łukowie w woj.lubelskim.Bardzo lubię zwierzaki,ale ich nie mam mieszkam w bloku i byłoby im ciężko .Ale oglądam wszystkie zwierzęta  w internecie. .

#30 2013-01-21 20:42:48

kamien78
początkujący

Witam, na forum zarejestrowałam się dopiero wczoraj,co nie znaczy że nie byłam na nim obecna.Tak trochę od dwóch lat incognito. Mieszkam w Skwierzynie w powiecie międzyrzeckim ale województwo Lubuskie to daleko od Międzyrzecza Górnego czy Dolnego. Bliżej mi do Berlina niż Warszawy. Jestem w wieku jeszcze produkcyjnym. Emerytury doczekam za 8 lat i jeden miesiąc. Mieszkam w pięknej  okolicy ,dwa kilometry od mojej miejscowości zaczyna się Puszcza Notecka. Uwielbiam zbierać grzyby i długie wędrówki po lesie a jest gdzie chodzić. Na imię mam Małgorzata

#31 2013-01-23 16:57:54

krysiajg
początkujący

Witam. Jestem emerytką mieszkam w Jeleniej Gorze.  Na imię mam Krystyna lubie spacery, wycieczki, wędrówki po górach. W domu mam kotkę Zuzię. Bociany podglądam od kilku lat.

#32 2013-02-09 19:17:13

damiana
użytkownik

Witajcie.Nazywam się Damiana Wójcik,mieszkam w czechach w mieście Liberec.Jestem na rencie inwalidzkiej,ale do normalnej mi brakeje parę lat.Urodziałam się w Koszalinie,ale rodzice za pracą wyjechali na dolny śląsk.Do Czech mnie przygnała praca.Pracowałam w kilku zawodach,w tym najdłużej tekstylnym.
Zawsze byłym bardzo związana z przyrodą i zwierzętami.Obserwacje zaczęłam w przygodzicach,trzy lata temu,potem linki znajomych z forum i czatów mnie ciągnęły dalej i dalej.Jednak najbardziej przeżyłam estońskie rybołowy,całkowicie się w nich zakochałam i właśnie one,które obserwowałam od wysiadywania aż do odlotu najmłodszego najbardziej mnie wciągnęły w obserwacje ,ale także w to ,abym to co widziałam podała dalej.Fotografią zajmuję sią już latami.W domu mam zwierzynec,obejmujący same samce,więc wraz z mężem mam w domu 6-cioro chłopa.smile)))

Doświadczenie to suma błędów,które popełniliśmy.
                                                                      Solon

#33 2013-05-30 11:24:42

grazka
Gość/Guest

Witam serdecznie wszystkich bocianolubow.Na imie mam Grazyna i  mieszkam w Rzeszowie. Obecnie jestem już na emeryturze.Z zawodu jestem tzw belferka. Przez 35 lat pracowałam  w szkolnictwie specjalnym na Podkarpaciu.Teraz oddaje się samym przyjemnościom;czytam książki zwiedzam nasz kochane Bieszczady słucham dobrej muzyki no i oczywiście odwiedzam moje 2 wnuczki.

#34 2013-10-23 13:29:15

Koly
Gość/Guest

Witam wszystkich na forum, kiedyś mieszkałem w Międzyrzeczu przez wiele lat, następnie wylądowałem w stolicy. Po wielu latach znowu wróciłem i liczę, że już tutaj zostanę smile

#35 2014-05-29 12:52:22

Zdzich1949
bywalec

Witam wszystkich zwolenników bocianów i lubiących też inne zwierzęta. Mam na imię Zdzisław i od urodzenia mieszkam w Bytomiu. Obecnie jestem już na emeryturze.
Pozdrawiam wszystkich bocianolubów.

#36 2015-11-24 21:51:21

Czytam
początkujący

Witam serdecznie.
W związku z faktem zmian,które mają miejsce na głównej stronie, zapragnąłem się zalogować, by móc komentować różne wydarzenia w Międzyrzeczu.  Na imię mam Andrzej.
Pozdrawiam Was na forum.

#37 2016-01-11 17:07:16

irlandia
bywalec
Od/From: Giżycko na Mazurach
Serwis/Website

Ja również witam wszystkich forumowych bocianolubów.Nazywam się Irena .Mieszkam na Mazurach w Giżycku.U nas na Mazurach w każdej prawie wsi są gniazda bocianie,Nawet po 2-3 we wsi.Niestety odkąd już nie mam siły jeździć na wieś rowerem to od czasu do czasu wiem od sąsiadów po ile bocianków było w sezonie w gnieździe. Podglądam już 4 rok je w net.Chciałabym by i na Mazurach można by było więcej gniazd podglądać w net.Chciałabym być tu przydatna i podzielić się wiedzą i spostrzeżeniami z życia bocianów.Pozdrawiam
Irena

Ostatnio edytowany przez/Last edit irlandia (2016-01-11 17:48:35)

#38 2016-04-17 13:43:00

Hato
super forumowicz

Witam bardzo serdecznie wszystkich forumowiczów,lubiących przyrodę i dbających o nią. Na imię mam Halina, pochodzę z Mazur a obecnie mieszkam, tuż za zachodnią granicą. Mam dwa koty i niewielki ogród.  Jestem niepoprawną wielbicielką wszystkiego, co mnie otacza, ptaków, roślin, drzew.... Pozdrawiam i życzę udanego sezonu w ptasich gniazdach i podglądającym

#39 2016-05-08 08:37:05

Ela
bywalec

witam
mam na imie Ela,jestem ze Szczecina
czytam was już jakiś czas i postanowiłam
do was dołaczyć smile

Ostatnio edytowany przez/Last edit Ela (2016-05-08 08:42:59)

#40 2016-05-25 20:59:00

kroliczek
początkujący

Witamy:) wraz z zona obserwujemy 3 sezon gniazdowania Gniewka I Wiselki , w tym roku postanowilismy dolaczyc do grona forumowiczow , mieszkamy w Holandii ale  sercem w Pl.pozdrawiany

#41 2016-07-12 10:26:28

jarokbo
początkujący

Dziękuję za dołączenie mnie do wspólnoty "zalogowanych". Pochodzę z Międzyrzecza lecz od 30 lat mieszkam i pracuje w Boliwii reprezentując Zakon franciszkański prowincji krakowskiej.
Serdecznie Wszystkich pozdrawiam.
jarokbo czyli Jan Roman Kukla Bolivia

#42 2016-09-08 21:46:43

jadwiga
początkujący
Od/From: Mięzyrzecze
Serwis/Website

Jestem Jadwiga, mieszkam na osiedlu Sienkiewicza w Międzyrzeczu.
Witam wszystkich wink

Międzyrzecz – miasto w województwie lubuskim? Jeśli tak to jakieś 450 km od naszego Międzyrzecza w powiecie bielskim.
Pozdrawiam Monter

#43 2017-09-22 11:33:39

HHuuggoo
początkujący

Mam na imię Hugo i uwielbiam podróżować. Urodziłem się na śląsku i najbardziej lubię zwiedzać śląskie okolice. Pozdrawiam wszystkich, którzy cenią śląską naturę i historię.

#44 2018-01-12 00:22:21

majka935
początkujący
Serwis/Website

Cześć wink
Jestem Maja. Pochodzę z województwa lubelskiego, dokładnie z Lublina big_smile. Niedawno się przeprowadziłam do Was i jestem zafascynowany tym regionem smile.

#45 2018-09-24 14:52:33

Lemach
początkujący
Od/From: Wrocław
Serwis/Website

Nazywam się Mariusz i pierwsze 20 lat mojego życia spędziłem w tym pięknym miejscu, jakie jest Międzyrzecze. Obecnie mieszkam i pracuję we Wrocławiu.

#46 2018-10-10 02:27:20

Baltazar
początkujący

Ja również witam wszystkich. Byłem u was w rejonie ostatnio na wakacjach smile

#47 2019-04-15 16:34:00

arkada
początkujący

Witam wszystkich. Niedaleko Radomia gdzie mieszkam we wsi Jedlnia jest gniazdo,od paru lat przygladam  sie boćkom spod gniazda, nie jest monitorowane  niestety.Mam pełno zdjęć Kubusiów (tak je nazywam) Poznając bociany trafilam na Makov to było dwa lata temu.Przeczytalam od deski do deski co napisaliście o Maruszce i Honziku i często tam zagladałam . Potem boćki polskie mnie wciągnęły i tak się zabocianilam . Jestem początkujaca szukam u Was wiedzy na temat boćkow ,informacji o gniazdach, acha losy Florków  śledziłam w ubieglym roku z zapartym tchem ,no i nieraz poleciała mi łezka.Kocham kontakt z naturą ,lasy ,łąki ,pola, wśród nich czuje sie najlepiej. Jeszcze pracuje ale już niedlugo.Moje hobby to ogródek przydomowy, uprawiam , przesadzam itp. Najbardziej na świecie kocham kroliki miniaturowe, współpracuję ze Stowarzyszeniem  Pomocy Krolikom  głównie ze Śląska.Sama mam pupilkę Rudusię , którą LOVE.Jeszcze raz pozdrawiam wsdzystkich ,piszcie dużo , czyta się Was lepiej niż niejedną książkę.
W Międzyrzeczu jeszcze nie bylam , ale kiedyś odwiedzę na pewno

Ostatnio edytowany przez/Last edit arkada (2019-04-15 16:34:44)

Stopka forum/Board footer