Miedzyrzecze.org.pl

Archiwum forum Międzyrzecza

Nie jesteś zalogowany./Not logged in

Ogłoszenie

PRZEGLĄDASZ ARCHIWUM MIĘDZYRZECZA

#1 2010-05-31 18:59:15

LeM
Administrator
Od/From: Międzyrzecze
Zarejestrowany: 2007-06-18
Posty: 1485

Wedkarzom TAK, szachistom NIE

Przeglądając ostatnie protokoły posiedzeń  Komisji Budżetowych zwróciłem uwagę na dwa wnioski:

- prośba wędkarzy z Jasienicy o dofinansowanie zawodów wędkarskich. Tu Komisja była niezwykle jednomyślna - wszyscy byli za tym, aby przekazać na ten cel 1000 zł - 7 głosów za. I słusznie.

http://www.allegaleria.pl/images/9dzkfsg757u0fvas1ano_thumb.jpg

Nieco inaczej potraktowana została prośba Rady Sołeckiej w Mazańcowicach, by za mniej więcej taką samą kwotę (1060zł) zakupić szachownice dla tamtejszego koła szachowego. Tu decyzja też była jednomyślna - 7 głosów przeciw.

http://www.allegaleria.pl/images/dt1lgtgnxba47di145_thumb.jpg

Nawet radny z Mazańcowic nie chce, by w jego sołectwie rozwijał się ten piękny sport? Sport, który uczy myśleć logicznie i perspektywicznie? Hmm, a może właśnie dlatego? Któż to wie ...

Dodano:
======

Czytając kolejne protokoły komisji okazało się, że za ok. 6 tygodni sprawa szachistów wróciła pod obrady. Tym razem komisja jednomyślnie zgodziła się na przekazanie kwoty ... o połowę mniejszej (510zł). Niestety nie zapisano, czy zakupione zostaną szachownice jednoosobowe (dużo łatwiejsza gra, gdy jedna strona rozstawia wszystkie pionki a druga nie ma nic do powiedzenia wink ),   czy też będzie ich o połowę mniej.

http://www.allegaleria.pl/images/yb9m4j5gr228gpkp3yaw_thumb.jpg

Offline

 

#2 2010-06-01 06:15:56

zawisza
super forumowicz
Zarejestrowany: 2009-05-02
Posty: 5358

Re: Wedkarzom TAK, szachistom NIE

Pragne zareagowac na kwestie, jaka poruszyl LeM. Ciesze sie , ze jeszcze istnieja jakiekolwiek dofinansowania dla ludzi, ktorzy maja pasje na ich kola zainteresowan. Brawo! Szczerze mnie to cieszy.
Od kilku lat interesuje sie gra w szachy, i naprawde lubie wedkarstwo. Dwie pasje sa bardzo interesujace. Szkoda jednak, ze srodki nie sa dystrybuowane po rowno, jak to powinno , tak mi sie wydaje, byc. Czy takie rodzielenie srodkow finansowych jest czyms uzasadnione?

Offline

 

Stopka forum/Board footer

Powered by PunBB
© miedzyrzecze.org.pl