Miedzyrzecze.org.pl

Archiwum forum Międzyrzecza

Nie jesteś zalogowany./Not logged in

Ogłoszenie

PRZEGLĄDASZ ARCHIWUM MIĘDZYRZECZA

#1 2010-10-21 19:36:05

Gospodarz
użytkownik
Od/From: Jasienica

TAK SIĘ NIE GODZI, PANIE WÓJCIE

Postanowiłem założyć taki właśnie temat na Forum Międzyrzecza, gdyż ogromnie zbulwersowała mnie pewna sprawa. Otóż jako że jestem stałym czytelnikiem portalu region.info, miałem okazję przeczytać pewne artykuły umieszczone w ostatnim czasie.
Pierwszy z nich, którym chciałem się z Państwem podzielić, to wywiad z panem Pierzyną, wójtem Gminy Jasienica. Zarzuca on panom Leszkowi Mroczko i Tomaszowi Osuch, że sprzeciwili się remontowi szkoły w Międzyrzeczu:
http://www.region.info.pl/artykul,569,0 … 80%9D.html
W związku z tym właśnie tematem, pan Mroczko i pan Osuch napisali list otwarty do wójta, oraz poprosili o publikację w gazecie "Jasienica" w formie sprostowania:
http://www.region.info.pl/artykul,571,0 … ojcie.html

Osobiście uważam, że pan Pierzyna nie postępuje fair, zresztą nie pierwszy raz. Pomimo, że jestem mieszkańcem Jasienicy i że dużo się w mojej wsi zmienia, nie uważam że inwestycje są trafione. Ponadto jak się okazuje, Gmina zaciąga coraz większe długi. Martwi mnie, że nie będzie nas stać na utrzymanie tego co zostało wybudowane, czy wyremontowane. Jak tak dalej będzie pan wójt postępował, za parę lat pozostaną nam już tylko dziurawe drogi, przemarznięte obfitujące w grzyby szkoły i brud na chodnikach. Może tak być, jeśli polityka gminy się nie zmieni. Panowie Mroczko i Osuch wiele sytuacji przewidzieli, należy im się posłuch i szacunek. Zamiast tego pan Pierzyna kreuje ich na osoby nieodpowiedzialne i wrogo nastawione do wszystkich.

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

#2 2010-10-21 23:39:18

obserwator
Gość/Guest

Re: TAK SIĘ NIE GODZI, PANIE WÓJCIE

Podziwiam radnych Mroczko i Osucha za ich walkę o dobro Międzyrzecza.
Przecież mogliby pracować w swoich zawodach i mieć święty spokój, a cała ta walka na pewno ich trochę nerwów kosztuje. Myślę że właśnie tacy powinni być radni, a nie tylko przytakiwać wójtowi obojętnie kto nim by nie był. Po to przecież ich wybieramy.

#3 2010-10-22 19:10:07

maja
użytkownik

Re: TAK SIĘ NIE GODZI, PANIE WÓJCIE

Martwi mnie tylko jedna rzecz.....że tak mało mamy kandydatów na Wójta:(
Ale ja już na pewno wiem na kogo nie będę glosować mając wybór spośród dwóch kandydatur.....

Stopka forum/Board footer